امروز: شنبه 04 فروردين 1397 برابر با 24 مارس 2018

24 جمله کلیدی استاندار مازندران در شورای اداری مطلب ویژه

پنج شنبه, 03 اسفند 1396 ساعت 17:09

محمد اسلامی : یک مسئول تا زمانی که صداقت و امانت داری را رعایت کند همسفر ما خواهد بود

 اختصاصی مازنی خبر / میثم کاوه : استاندار مازندران در جلسه شورای اداری استان ، 24 جمله کلیدی بیان کرد که توجه و عمل به آنها می تواند بسیاری از گره های استان را باز کند.

این جملات به صورت برجسته مشخص شده است:

*** استاندار مازندران با تاکید بر اهمیت همگرائی در توسعه استان ، اظهار داشت : دوره نگاه بخشی و بخشی نگری در مازندران تمام شده است.

به گزارش مازنی خبر ، مهندس محمد اسلامی در جلسه شورای اداری استان مازندران با بیان اینکه دستگاه های اجرائی باید با یکپارچگی در راستای توسعه مازندران نقش ایفا کنند ، افزود : توسعه و اقتصاد باید مردم محور و هدف گذاری ها باید دقیق انجام شود.

استاندار مازندران در بخشی از سخنانش دستگاه های اجرائی را به حمایت از بخش خصوصی دعوت کرد و ادامه داد : توجه به سیاست های اقتصاد مقاومتی شاه کلید توسعه است.

اسلامی با تاکید بر اینکه قانون های بازدارنده در ادارات باید اصلاح و رفع گردند ، اظهار داشت : موتور توسعه باید با ظرفیت مردمی پیش برود.

نماینده عالی دولت در استان مازندران نتیجه گرائی و به بهره برداری رسیدن پروژه ها و اقدامات را مهم ترین هدف دانست و تصریح کرد : به دنبال اجرای شایسته سالاری به معنای واقعی کلمه هستیم.

اسلامی با بیان اینکه در سیستم استانداری مازندران برای هرگونه تغییراتی نظام ارزشیابی عملکرد راه اندازی شده است ، اظهار داشت : صداقت و امانت داری ملاک انتصابات است و یک مسئول تا زمانی که صداقت و امانت داری را رعایت کند همسفر ما خواهد بود.

استاندار مازندران با تاکید بر اینکه تغییر و تحول باید در نگاه ، فکر و رویکردها ایجاد شود نه در جا به جائی ها ، افزود : ظرفیت و شخصیت انسان ها برایم محترم است و نگاه جناحی در مسئولیت ها نباید داشته باشیم.

به گزارش مازنی خبر ، محمد اسلامی در بخش دیگری از سخنانش در جمع اعضای شورای اداری استان مازندران ادامه داد : همگرائی فکری در راستای ایجاد نگاه های متفاوت و متحول گرا در مسائل باید انجام شود.

استاندار مازندران با اشاره به بعضی از نقدهایی که به وی به دلیل عدم تغییر سریع بعضی مدیران اجرائی می شود ، اظهار داشت : انتخاب مدیران اجرائی با دستگاه مربوطه است ولی بنده به عنوان استاندار این اختیار را دارم وقتی مدیرکلی بدون هماهنگی از سوی وزیرش منصوب شد او را نپذیرم هر چند خوشبختانه با تاکید رئیس جمهور ، وزرا برای تغییر مدیران کل این هماهنگی را با استانداران دارند.

اسلامی با تاکید بر اینکه مدیران پاکدست در مسئولیت خودشان باقی خواهند ماند ، افزود : آمدن استاندار جدید به معنی بلاتکلیفی همه مدیران نیست لذا مدیران باید در حرکت قطار پیشرفت نقش داشته باشند.

استاندار مازندران ادامه داد : متوصل شدن برای ماندن در مسئولیت موضوع نوظهوری در کشور نیست ولی مهم آن است که مسئولیت خودمان را بشناسیم و به‌هنگام به آن عمل کنیم.

به گزارش مازنی خبر ، محمد اسلامی با تاکید بر اینکه باید محیط مدیریت را برای حضور بانوان و جوانان باز کنیم ، تصریح کرد : تکلیف مهم ما این است که معدل سنی جامعه مدیریت را کمتر کنیم.

استاندار مازندران در بخش دیگری از سخنانش مدیران را به درک صحیح از موقعیت دعوت کرد و اظهار داشت : حرف های بی ربط را کنار بگذاریم و حرف و انرژی را صرف توسعه کنیم.

اسلامی با تاکید بر اینکه یک فرماندار وقتی که در حوزه کاری اش نخاله و زباله در مسیر راه ها وجود داشته باشد فرماندار نیست ، افزود : فرمانداران مقتدرترین عنصر مدیریت کشور هستند.

به گزارش مازنی خبر ، استاندار مازندران شهرستان ها را سرپنجه نظام جمهوری اسلامی دانست و ادامه داد :‌ مدیران کل ادارات شهرستانی را تقویت کنند .

اسلامی تصریح کرد : تا سال آینده که سال چهلم انقلاب است باید چهره ی محرومیت در روستاهای مازندران از بین برود.

استاندار مازندران با تاکید بر اینکه مدیران نشان دهند که زنده هستند ، اظهار داشت : با چشمان شسته شده به مسائل و ساختمان های کاری تان نگاه کنید.

به گزارش مازنی خبر ، استاندار مازندران مردم را ولی نعمت مدیران دانست و افزود : برایم قابل قبول نیست مدیری قائم مقام دیدارهای مردمی داشته باشد لذا باید درب اتاق مدیران به روی مردم باز بوده و شخص مدیر به مردم پاسخ دهد.

*** لازم به ذکر است سرپرست جديد معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعي استانداری و مدیرکل جدید امور بانوان و خانواده استانداری مازندران در جلسه شوراي اداري استان معرفي شدند.

طي احكام جداگانه اي از سوي مهندس اسلامي، استاندار مازندران، احمد حسین زادگان فرمانداری ساری با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعي استانداری مازندران و سميه قاسمي طوسي، به عنوان مدیرکل جدید امور بانوان و خانواده استانداری مازندران معرفی شدند.

در اين جلسه استاندار مازندران از تلاش هاي عليرضا يونسي رستمي و مريم جمشيدي در مدت مسئوليت شان قدرداني نمود.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی