امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

آقای اسلامی ؛ فرمانداران را از اتاق خودت انتخاب کن

  • یکشنبه, 19 آذر 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

انتظار بر این است که بر سر حرف تان بمانید و از شایستگان معتقد به گفتمان اعتدال استفاده کنیداختصاصی مازنی خبر /  میثم کاوه : تنها چند روز از معارفه محمد اسلامی به عنوان استاندار دولت دوازدهم در مازندران گذشته بود که وی از انتخاب فرمانداران و مدیران از یک اتاق سخن گفت . اسلامی در نشست 4 ساعته با اصحاب رسانه در یکی از کلیدی ترین جملاتش اظهار داشت : فرماندار نباید از اتاق های گوناگون انتخاب شود که در نهایت به همه آنها هم پاسخگو شود.

بعد از این جمله ، اولین اتاقی که به ذهن جامعه خبری و مردم رسید ، اتاق نمایندگان مجلس و البته بعضی مدیران مازندرانی پایتخت نشین بود.

همه امیدوار شدند که دیگر زمان استفاده از شایستگان فرا رسیده است و تعدادی از فرماندارانی که در سال های اخیر با لابی قدرت به مسئولیت رسیده بودند به خانه قبلی خودشان بر خواهند گشت و البته در آینده نزدیک از نیروهای وزارت کشوری متخصص در فرمانداری ها استفاده خواهد شد.

اما این روزها خبرهای خوشی به گوش نمی رسد.

شینده شده است یکی از معاونین فرمانداران در استان ، با لابی نماینده مجلس برای فرمانداری شهرستان تازه تاسیسی در نظر گرفته شده است.

همان معاون فرمانداری که در طول مسئولیتش حتی یک بار از دولت روحانی دفاع نکرد .

همچنین خبرها حکایت از تغییر بیش از 10 فرماندار در مازندران دارد که اکثریت آنها از فرمانداران موفق دولت یازدهم به حساب می آیند.

از سوی دیگر شنیده شده است مدیرانی در داخل استانداری از جمله مدیرکل امور بانوان و خانواده در اولویت های اول تغییر از سوی استاندار قرار گرفته اند.

اگر اینگونه باشد باید تاسف خورد که چرا فرمانداران و مدیران ضعیف استانداری تغییر نمی کنند ولی مدیرانی که در 4 سال دولت اول روحانی حنجره خود را برای دفاع از گفتمان اعتدال  به درد آوردند باید در آستانه تغییر قرار بگیرند !؟

به راستی آیا استاندار مازندران زیر حرف هایش زده است !؟

آیا قرار است اسلامی اتاق انتخاب فرمانداران و مدیران را از یک به چند اتاق افزایش دهد !؟

آیا وی که در سخنانش همواره تاکید کرده است در عزل و نصب ها ، جناحی  و سیاسی برخورد نخواهد کرد و اولویتش شایسته سالاری است ، تغییرات را به صورت کاملاً سیاسی و با تغییر مدیران همسو با دکتر روحانی آغاز خواهد کرد !؟

خواسته ی همه ی مردم مازندران از اسلامی این است که بر سر حرف هائی که زده بماند.

از اتاق خودش ، اولاً فرمانداران موفق و همسو با گفتمان دکتر روحانی را ابقا و اجازه ندهد مدیرانی ضعیف به دولت تحمیل گردد و ثانیاً بر روی مدیران به کار گرفته شده در استانداری ، تحقیقات بیشتری انجام دهد و آنوقت به عنوان نماینده عالی دولت اعتدال ، از افراد پایبند به این گفتمان استفاده نماید.

یادتان نرود 24 میلیون ایرانی به گفتمان اعتدال رای دادند که اسلامی و اسلامی‌ها استاندار شوند تا از مدیران قدرتمند ، کاربلد و پایبند به شعارهای انتخاباتی دکتر روحانی استفاده کنند.

بازدید کد خبر: 17705

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی