امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

دکتر هاشم پور مدیر نمونه خراسان رضوی شد

سه شنبه, 20 تیر 1396 ساعت 12:28

یک مدیر مازندرانی در سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال به عنوان مدیر نمونه خراسان رضوی معرفی گردید.

 

مازنی خبر  :  دکتر مرتضی هاشم پور این مدیر شایسته مازندرانی بار دیگر افتخارآفرین شد و این بار در سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال به عنوان مدیر نمونه خراسان رضوی معرفی گردید.

استاندار خراسان رضوی و رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت این استان با اهدا لوح تقدیر از این مدیر موفق ملی تجلیل و تکریم بعمل آوردند.

استاندار خراسان رضوی در بخشی از این تقدیر اظهار داشت: حسن تدبیر جنابعالی و تلاش مجدانه همکاران مجموعه معظم در جهت حفظ اشتغال، ارتقا، تولید و دستیابی به اهداف ارزشمند صنعت، معدن  برای نیل به اقتصاد پویا و مولد شایسته تقدیر است.

علیرضا رشیدیان در بخشی دیگری از تقدیر مدیر عامل مجتمع سنگ آهن سنگان عنوان کرد: اکنون که در سایه عزم همکاران و در پرتو اندیشه خردمندانه مدیران ساعی خویش با اهتمام فراون در برابر سختی ها و مشکلات پایمردی ورزیده، از سوی ستاد بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن به عنوان واحد نمونه سال 1396 خراسان رضوی برگزیده شده اید به پاس قدردانی از تلاش های ارزشمند شما برای توسعه ورونق تولید ملی که فاخرترین حضور در عرصه اقتصاد مقاومتی است این لوح سپاس تقدیم حضور میگردد.

خاطرنشان می شود دکتر مرتضی هاشم پور که مفتخر به دریافت این عنوان شد اهل سوادکوه و از مدیران با سابقه دولتی در استان مازندران و کشور می باشد که افتخارات دیگری از جمله دریافت نشان و تندیس مدیر برگزیده سه دهه مدیریت جهادی کشور، تندیس مدیر شایسته ملی، تندیس و لوح تقدیر نشان عالی کیفیت و نشان عالی مدیریت نوین ایران در سوابق درخشان مدیریتی نامبرده دیده می شود.

دکتر هاشم پور علاوه بر تالیفات و مقالات مختلف دارای کتاب اقتصاد مقاومتی در دوران پساتحریم و همچنین کتاب (این است احداث صنعت...) به چاپ رسیده است.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی