امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

حامیان قالیباف به سمت روحانی آمده‌اند

سه شنبه, 26 ارديبهشت 1396 ساعت 20:34

رئیس ستاد حمد در مازندران : استقبال مردم مازندران از روحانی در سالن سیدرسول حسینی ساری ، بی نظیر بوداختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی : رئیس ستاد حامیان مردمی دولت (حمد) در مازندران گفت : تداوم دولت آقای روحانی باعث خواهد شد تا سایه جنگ و تحریم از کشور دور باشد.

به گزارش مازنی خبر ، "علی اکبر بهمنش" در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن دعوت مردم به حضور در انتخابات ، اظهار داشت : آقای روحانی در 4 سال اول دولت تدبیر و امید ، خرابه های برجامانده از دولت قبل را آوار برداری کرد و در 4 سال دوم به سازندگی خواهد پرداخت.

وی روحانی را رئیس جمهوری مظلوم در دولتش دانست و ادامه داد : بسیاری از مدیران در استان مازندران در ستاد رقبا فعال هستند به طوریکه دستور تخریب بنرهای آقای روحانی در یکی از شهرستان ها مازندران ، توسط کارمند فرمانداری آن شهرستان صادر شد.

بهمنش دولت احمدی نژاد را نمونه ی یک دولت ناکارآمد دانست و تصریح کرد : به عنوان جانباز جنگ تحمیلی می گویم خسارت هائی که دولت احمدی نژاد به کشور زد ، بیش از دوران جنگ بود.

رئیس ستاد حمد در مازندران با بیان اینکه دولت آقای خاتمی پاک ترین دولت بعد از انقلاب بود ، اظهار داشت : به خاطر اینکه به دولت احمدی نژاد برنگردیم ، از مردم انتظار می رود به آقای روحانی رای دوباره بدهند.

بهمنش ادامه داد : افرادی که رای نمی دهند به خود ، خانواده هایشان و نسل های آینده خسارات جبران ناپذیری وارد می کنند.

وی با تاکید بر اینکه بسیاری از فعالین ستاد قالیباف بعد از کناره گیری وی به سمت روحانی آمده اند ، تصریح کرد : ما با آغوش باز از افرادی که بخواهند به آقای روحانی رای دهند استقبال می کنیم.

رئیس ستاد مردمی استقبال از روحانی در مازندران با تاکید بر اینکه استقبال مردم این استان از دکتر حسن روحانی که در سالن سید رسول حسینی صورت گرفت ، بی نظیر بود ، افزود : بیش از 30 هزار مازندرانی آمده بودند تا اعلام حمایت خود از دکتر روحانی را فریاد بزنند.

بهمنش با بیان اینکه روستائیان مازندرانی آقای روحانی را تنها نخواهند گذاشت ، ادامه داد : بیش از 80 درصد افرادی که در استقبال از روحانی در سالن سید رسول حسینی ساری حضور داشتند از قشر جوان جامعه بودند .

به گزارش مازنی خبر ، رئیس ستاد مردمی استقبال از روحانی در مازندران تصریح کرد : مردم استان مازندران بدون اتوبوس ، کیک و ساندیس ، غذاهای بسته بندی شده و ... آمدند و سه ساعت در سالن گرم منتظر ماندند تا بگویند روحانی تنها نیست.

قائم مقام شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان مازندران در مورد انتخاب لیست امید برای انتخابات شورای شهر در استان نیز اظهار داشت : ابتدا قرار بود در تمام شهرها جهت انتخابات شوریا اسلامی شهر ، لیست امید تهیه شود ولی با توجه به بعضی موارد این موضوع منتفی و تنها در چند شهر لیست امید بر اساس حروف الفبا تهیه شد.

بهمنش افزود : اگر مردم به لیست های تهیه شده رای دهند ، به دلیل همسویی که بین آنها وجود دارد ، شورای شهر قوی تری تشکیل خواهد شد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی