امروز: یکشنبه 02 ارديبهشت 1397 برابر با 22 آوریل 2018

فلاح : تداوم دولت روحانی بهترین انتخاب ممکن است

چهارشنبه, 20 ارديبهشت 1396 ساعت 08:04

برای آنکه قطار توسعه کشور در مسیر درست به حرکت ادامه دهد ، باید دوباره گفتمان اعتدال را انتخاب کنیم.
اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی : معاون حقوقی و نظارت ستاد مرکزی انتخابات دکتر روحانی در استان مازندران گفت : مردم با حضور در پای صندوق های رای نسبت به آینده ی خود و کشورشان بی تفاوت نباشند.

"علی فلاح" در گفتگوی اختصاصی با "مازنی خبر" با تاکید بر اینکه انتخابات حقی برای مردم محسوب می شود که باید به بهترین نحو استفاده شود ، اظهار داشت : مردم فردی را برای ریاست جمهوری انتخاب کنند که آشنا به مسائل داخلی کشور بوده و با تدبیرش کشور را از بن بست های ایجاد شده در گذشته نجات دهد.

وی با اشاره به فرمایش امام راحل (ره) که میزان را رای ملت دانسته بودند ، ادامه داد : مردم به خوبی می دانند در دولت های نهم و دهم کشورمان به چه مشکلات بزرگی دچار شده بود و اگر در سال 92 مسیر اعتدال را انتخاب نمی کردند در حال حاضر در تونل وحشت قرار داشتیم.

فلاح تصریح کرد : ما گذشته ی تلخ و مصیبت وار گذشته را فراموش نمی کنیم که با اعمال سیاست های نادرست ، یک اجماع بین المللی علیه کشورمان ایجاد شده بود.

معاون حقوقی و نظارت ستاد مرکزی انتخابات دکتر روحانی در استان مازندران با بیان اینکه مسئولان  در دولت های نهم و دهم به رشد اقتصادی کشور اشاره می کردند ولی مردم به خوبی درک کرده بودند سخنان آنها دروغی بیش نیست ، افزود : در دولت های نهم و دهم در ازای فروش نفت نمی توانستیم پول دریافت کنیم و کشتی های ما را در آب های بین المللی راه نمی دادند .

فلاح ادامه داد : یادمان نرفته است در دولت های نهم و دهم به ازای فروش نفت ، اقلام غیرضروری و بنجل به کشورمان می دادند که حتی در این موارد هم حق انتخاب نداشتیم.

وی با تاکید بر اینکه با انتخاب صحیح مردم در سال 92 ، توانستیم از این گذرگاه های سخت عبور کنیم ، تصریح کرد : هیچ ایرانی دوست ندارد به دوران سخت دولت های نهم و دهم برگردد.

معاون حقوقی و نظارت ستاد مرکزی انتخابات دکتر روحانی در استان مازندران افزود : در مقابل مختصر یارانه ای که برای مردم واریز می کردند به یکباره قیمت حامل های انرژی را چندین برابر کردند و تورم به شکل افسارگسیخته ای افزایش یافت.

فلاح ادامه داد : با حضور وزرای کارآمد در دولت آقای روحانی شاهد پیشرفت های چشمگیری در حوزه های بهداشت و درمان ، راه ، امور خارجه ، کشاورزی ، اقتصاد ، ورزش ، فرهنگ و ... هستیم .

وی با اشاره به موفقیت تیم دکتر ظریف در مذاکره با 6 قدرت برتر جهان و به دست آمدن برجام ، اظهار داشت : امروز شاهدیم که تمام کشورهای دنیا انرژی هسته ای را حق کشورمان می دانند .

معاون حقوقی و نظارت ستاد مرکزی انتخابات دکتر روحانی در استان مازندران در گفتگو با "مازنی خبر"‌ افزود : فضای آرامی که در کشورمان شکل گرفته است باعث شد تا قطار توسعه در مسیر اصلی و واقعی اش به حرکت درآید.

فلاح تصریح کرد : امیدوارم مردم عزیز ایران با درک شرایط موجود بار دیگر به دکتر روحانی رای دهند.

وی با تاکید بر اینکه بعضی کاندیداهای انتخابات در مناظرات با عدم رعایت مسائل اخلاقی ، وعده های دروغین را مطرح می کنند ، اظهار داشت : مردم بدانند برای اینکه به شرایط سخت گذشته برنگردیم ، راهی جز انتخاب دکتر روحانی در انتخابات 29 اردیبهشت نداریم.

به گزارش مازنی خبر ، علی فلاح تصریح کرد: کاهش تورم و افزایش رشد اقتصادی در دولت آقای روحانی چیزی شبیه به معجزه بود که مطمئناً تداوم آن ، آرامش را برای نسل های آینده در پی خواهد داشت.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی