امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

سوادکوهی: بی کفایتی منادیان ناامیدی ، عیان شد

یکشنبه, 17 ارديبهشت 1396 ساعت 21:41

در آستانه ی انتخابات ، حضور رئیس جمهور در جمع کارگران معدن یورت ، درس اخلاق و وظیفه شناسی دارد .اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی : معاون ستاد مرکزی دکتر روحانی در استان مازندران گفت : در روزهای اخیر ، بی کفایتی منادیان ناامیدی ، عیان شد.

"مصطفی سوادکوهی" در گفتگوی اختصاصی با "مازنی خبر" با تاکید بر اینکه بعضی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در مناظرات برگزار شده ، اصول اخلاقی را رعایت نکردند ، اظهار داشت : دادن وعده های دروغین و جلب آرای مردم با اقدامات پوپولیستی ، شیوه ی بعضی کاندیداهای ریاست جمهوری است لذا مردم باید دقت کنند فریب آنها را نخورند.

وی با اشاره به حضور رئیس جمهور در بین کارگران معدن یورت در استان گلستان نیز گفت : در آستانه ی انتخابات ، حضور رئیس جمهور در جمع کارگران معدن یورت ، درس اخلاق و وظیفه شناسی دارد .

سوادکوهی ادامه داد : دکتر روحانی با آگاهی از این موضوع که حضورش در جمع کارگران معدن یورت می تواند برای وی خطرناک باشد ولی می گوید من رئیس جمهور زمان درد مردم هستم و تصمیم می گیرد در جمع آنها حاضر شود زیرا ایشان ، مسئولی اخلاق مدار و مردمی هستند و به دنبال اقدامات پوپولیستی نمی باشد.

رئیس خانه احزاب مازندران با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر ایجاد امید در جامعه و حضور حداکثری در پای صندوق های رای ، تصریح کرد : نادیده گرفتن دستاوردهای دولت یازدهم و زدن تهمت و افترا به دولتمردان ، چیزی جز ناامیدی در جامعه در پی نخواهد داشت.

دبیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان مازندران ادامه داد : دولت آقای روحانی در حوزه های مختلف مانند سیاست خارجه ، بهداشت و درمان ، خودکفائی در تولید گندم ، خودکفائی در تولید بنزین ، توسعه زیرساخت های راه و ترابری ، کاهش تورم ، رشد اقتصادی و ... عملکرد بسیار خوبی داشته است که جا دارد بهتر برای مردم انعکاس یابد.

سوادکوهی با تاکید بر اینکه مردم مازندران در انتخابات سال های 92 و 94 ثابت کردند به گفتمان اعتدال علاقه مند هستند ، اظهار داشت : مردم باید بدانند افرادی که در دولت های نهم و دهم مسئولیت داشتند و کشور را تا مرز نابودی کامل پیش بردند ، امروز در ستادهای انتخاباتی کدام کاندیداها فعالیت دارند !؟

دبیر حزب اعتماد ملی مازندران تصریح کرد : کشورداری یک مسئولیت خطیر و بزرگ است که برای آن نیاز به افراد کارآمد ، توانمند ، باهوش ، سیاستمدار ، پاکدست و با تجربه ی کار اجرائی می باشد لذا افرادی که حتی یک روز در دستگاه های اجرائی سابقه خدمت ندارند نمی توانند برای اداره کشور ، رئیس جمهور مناسبی باشند.

عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز در گفتگو با "مازنی خبر" ضمن دعوت مردم به حضور پرشور در پای صندوق های رای ، افزود : از مردم انتظار می رود به درستی راه را از بیراه تشخیص داده و گزینه اصلح را به عنوان رئیس جمهور دولت دوازدهم انتخاب کنند.
 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی