امروز: یکشنبه 06 اسفند 1396 برابر با 25 فوریه 2018

پویا مهر : از پُل میدان جانبازان متنفرم

  • دوشنبه, 02 بهمن 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مشکل ترافیکی میدان جانبازان مربوط به مردم بابل و ساری است نه قائم‌شهر


مازنی خبر : این پروژه بدون مصوبه شورای ترافیک شهرستان به استان پیشنهاد شد وبه کسبه و اصناف منطقه ضرر و زیان زیادی وارد شد .در صورتی که طرح های کم هزینه ای برای کم کردن بار ترافیکی میدان جانبازان در شهرستان در حال بررسی بود تا به اقتصادی شهری ما آسیب نرسد .

پویامهر عضو شوراء اسلمی شهر قائمشهر در جلسه علنی اظهار کرد: افرادی که با آنها قطع همکاری شده (رانندگان استیجاری) هیچ‌گونه قرارداد رسمی، قراردادی یا شرکتی با شهرداری نداشته‌اند؛ تصمیماتی که گرفته می‌شود برای ما هزینه ایجاد می‌کند، باید تبعات آن را بپذیریم;چرا که در بدنه اجتماعی هر تصمیمی موافق و مخالفانی دارد.
شهرداری برای مدیریت بهتر تصمیم به کاهش برخی هزینه های جاری گرفت و این اول راه است .نمیشود فردا شهرداری تصمیم بگیرد آب معدنی و نوشت افزار کمتر مصرف کند یه عده فریاد بزنند نباید این کار رو کرد چون کارگران شرکت آب معدنی و یا فلان کتابفروشی بیکار میشوند!
از پُل میدان جانبازان متنفرم، در مورد این پل باید بگویم که مشکل اصلی مربوط به مردم بابل و ساری است نه قائم‌شهر و اگر این بود به ترافیک داخل شهر  رسیدگی می‌شد.

پویا مهر با طرح این سوال که چقدر دولت به مشکلات ترافیکی داخل شهر قائم‌شهر کمک کرد؟ گفت : این پروژه بدون مصوبه شورای ترافیک شهرستان به استان پیشنهاد شد وبه  کسبه و اصناف منطقه ضرر و زیان زیادی وارد شد .در صورتی که طرح های کم هزینه ای برای کم کردن بار ترافیکی میدان جانبازان در شهرستان در حال بررسی بود تا به اقتصادی شهری ما آسیب نرسد .

چرا برای پُروژه های مشابه ی دیگر در استان دولت ۹۰ تا ۱۰۰ درصد کمک می‌کند ولی اکثریت هزینه این پُل را باید مردم این شهر دهند.

چندین میلیارد تومان پول مردم قائم‌شهر برای این پُل صرف شده است.

شهرداری ۶۰ میلیارد تومان پول در می‌آورد، ۱۰۵ میلیارد تومان بدهی دارد بدون احتساب بدهی نساجی.برنامه مخالفین کاهش هزینه برای مهار این بدهی چیست ? با شعار مشکلات حل نمیشود

شورا به هر کدام از مشکلات شهر دست می‌زند، اعتراض‌ها شروع می‌شود؛ پس کی می‌خواهیم کار عمرانی را شروع کنیم؟ چرا برخی دوستان گزینشی به مسائل شهری میپردازند .این همه تخلف و فساد در این مدت گفته شد ولی عمدا نمیخواهند بشنوند.
از شهردار محترم تقاضا دارم یک تیم واکنش سریع و اورژانس شهری برای حل فوری مشکلات شهری و مطالبات مردم تشکیل دهد. زیبنده نیست که خبرنگاران زحمت کش زودتر از کسانی که در شهرداری حقوق میگیرند مشکلات شهری رو ببینند و انعکاس دهند.

بازدید کد خبر: 17997

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی