امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

فرماندار نوشهر : نبود راه چالش مهمی است

  • پنج شنبه, 23 آذر 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

دکتر علی شادمان : ۱۵ سال چشم انتظار بازگشایی راه بندر نوشهر هستیم

 

 

فرماندار نوشهر نداشتن راه را از مشکلات بندر نوشهر بیان کرد و گفت: ۱۵ سال برای رفع این مشکل چشم انتظاری می کنیم.

به گزارش مازنی خبر ، علی شادمان در آیین تودیع و معارفه مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران، با بیان اینکه بندر نوشهر با مشکل راه روبرو است افزود: امیدواریم این مسئله جدی گرفته شود زیرا بندر با نداشتن راه نمی تواند هویت خود را بشناسد.

وی تصریح کرد: لازم است با تلاش مسئولان و در کوتاترین زمان برای بازگشایی راه بندر اقدام شود و ۱۵ سال چشم انتظار بازگشایی راه هستیم.

وی نبود راه را چالش مهم برشمرد و خواستار برنامه ریزی برای رفع آن شد.

قاسم احمدی نماینده مردم شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت نیز در این مراسم گفت: در فضای اقتصادی حجم عمده تحولات در حوزه بنادر وجود دارد و امروز شاهد توسعه روزافزون بنادر جنوب کشور هستیم.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی روزبه روز به تعالی و پیشرفت می رود اظهار داشت: باید بخش های مختلف همه جانبه توسعه یابد.

احمدی به قدمت ۹۰ ساله بندر نوشهر اشاره و اضافه کرد: ایجاد بندر جدید و خراب کردن بندر قبلی درست نیست و باید به گونه ای برنامه ریزی تا بندر اولیه تقویت شود.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس ادامه داد: ما شعار می دهیم که می خواهیم براساس آمایش سرزمینی عمل کنیم و اگر از منطقه آزاد حرف می زنیم آن را حق مردم مازندران می دانیم که یک قرن سختی ها را تحمل کرده اند.

وی با بیان اینکه برای منطقه آزاد در استان مازندران حرف برای گرفتن داریم گفت: ایجاد منطقه آزاد حق مردم استان است و باید پیگیری شود.

وی با اشاره به اینکه در گذشته بندر نوشهر، شهر را می ساخت افزود: در گذشته بندر برای شهر کمک حال بود و باید دید امروز چقدر این بندر برای شهر نقش آفرینی دارد و نباید سابقه بندر نوشهر را نادیده گرفت و باید نسبت به تقویت آن کمک کرد.

احمدی حمایت عالمانه از بندر را ضروری دانست و گفت: باید رفتار جدید با نگاه عالمانه صورت گیرد و نباید بی برنامه عمل کرد.

 

مهر

بازدید کد خبر: 17733

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی