امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

نریمان : دیگر شعارهای پوپولیسمی جواب نمی‌دهد

  • یکشنبه, 17 ارديبهشت 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مشروح سخنان نریمان و احمدی فولادی در مراسم افتتاح ستاد حامیان دکتر روحانی در شهرستان میاندورد
اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی : رئیس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در مازندران گفت : مردم مازندران در اردیبهشت 96 ، حماسه خرداد 92 را تکرار خواهند کرد.

به گزارش مازنی خبر ، "محسن نریمان" " در مراسم افتتاح ستاد حامیان دکتر روحانی در شهرستان میاندورود با تاکید بر اینکه حضور پرشور مردم در سال 92 باعث بسترسازی پیروزی نهائی دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری دوره قبل شد ، افزود : آقای روحانی در روزهای آینده به مازندران سفر خواهند کرد.

وی ادامه داد : مردم ایران ، دکتر روحانی را بر حسب وصیت نامه مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی تنها نخواهند گذاشت.

نریمان با تاکید بر اینکه منصفانه نیست آقای روحانی را با عملکرد خوب دولتش تنها بگذاریم ، اظهار داشت : برای ایران ، برای اسلام و برای فرزندانمان که در آرامش ، آسایش ، آزادی و امنیت کامل باشند به آقای روحانی رای خواهیم داد.
رئیس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در مازندران تصریح کرد : بنده سابقه همکاری با آقای روحانی را در مجلس شورای اسلامی داشتم و می توانم گواهی دهم که ایشان فردی حقوقدان ، تیزهوش ، کارآمد و قوی هستند.

نریمان با بیان اینکه حضور آقای جهانگیری به عنوان معاون اول دولت یازدهم نشان دهنده ی کارآمدی و توانائی بالای کابینه ی آقای روحانی است ، اظهار داشت : شما به عملکرد وزرای نفت ، امور خارجه ، بهداشت و درمان و ... نگاه بیاندازید و ببینید که چه افراد توانا و کارآمدی در کابینه ی دولت یازدهم حضور دارند.

رئیس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در مازندران افزود : یادمان نرفته است عده ای که برای پست های دنیایی جلوی مقام معظم رهبری ایستادند ، همان هائی بودند که در زمان مسئولیت شان شعار حمایت از ولایت فقیه سر می دادند.

به گزارش مازنی خبر ، نریمان با تاکید بر اینکه دولت آقای روحانی عزت را بار دیگر به کشور ایران برگرداند ، اظهار داشت : یادمان نرفته در دولت قبل آنهائی که قطع نامه ها را کاغذ پاره می دانستند ، با پرچم کشور توگو کشتی های ایران را به مقصد می فرستادند.

وی با بیان اینکه دیگر شعارهای پوپولیسمی جواب نمی دهد ،‌ افزود : بار کج هیچوقت به مقصد نمی رسد و آنهائی که امروز با تهمت قصد تخریب آقای روحانی را دارند ، در بین مردم جایگاهی نخواهند داشت.


همچنین رئیس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در ساری نیز گفت : امروز دیگر شعارهای پوپولیسمی جایگاهی در بین مردم ندارد.

به گزارش مازنی خبر ، "مهدی احمدی فولادی" در مراسم افتتاح ستاد حامیان دکتر روحانی در شهرستان میاندورود ، دولت خاتمی را نماد دولت شایسته ی اصلاح طلبان و دولت احمدی نژاد را نماد دولت اصولگرایان دانست و تصریح کرد: حال یک انسان عاقل انتخاب کند کشورمان در کدام دولت وضعیت بهری دشته است !؟

احمدی فولادی با تاکید بر اینکه رای به دکتر روحانی همان تائید نظر آقای خاتمی است ، افزود : دولتِ مخالف آقای روحانی می تواند خطرناک تر از دولت های آقای احمدی نژاد برای مردم و کشور باشد.

رئیس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در ساری ادامه داد : مخالفان آقای روحانی در مناظرات تنها با رفتار پوپولیسمی و غیراخلاقی به دنبال تخریب عملکرد دولت یازدهم هستند.

وی با تاکید بر اینکه دولت های نهم و دهم مملکت را نابود کرد ، افزود : آقای روحانی یک کشور ویران شده را تحویل گرفت و توانست در 4 سال اخیر عملکرد موفقی از خود بر جا بگذارد و بسیاری از کاستی ها را برطرف سازد.

به گزارش مازنی خبر ، احمدی فولادی تصریح کرد : به عنوان یک معلم می گویم که هر شهروند باید یک رسانه باشد تا افکار آقای روحانی در جامعه گسترش یابد.

بازدید کد خبر: 16176

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی