امروز: یکشنبه 06 اسفند 1396 برابر با 25 فوریه 2018

"مهرگان" آبروی گردشگری قائم‌شهر

  • چهارشنبه, 15 شهریور 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 با حضور استاندار مازندران، فاز اول مجموعه تفریحی و سرگرمی مهرگان در قائمشهر به بهره برداری رسید

اختصاصی مازنی خبر / گروه گردشگری : "رمضان علی مشهدبان" فقط یک نام نیست ؛ نام یک مرد سخت کوش و مردمدار است ، او نشان داده که می توان سرمایه را برای مردم هدایت کرد . شهروند قائم شهری که تصمیم گرفته است در حوزه گردشگری کاری کند کارستان برای مردم شهرش...

"مهرگان" نام مجموعه ای است که "رمضان علی مشهدبان" ساخت آنرا کلید زده است و امروز فاز اول آن شامل استخر با حضور استاندار مازندران به بهره برداری رسید تا مردم قائم شهر از استخری کم نظیر در شهرشان بهره مند شوند.

مشهدبان بیش از 9 میلیارد تومان برای مجموعه اش هزینه کرده است تا مردم شهرش ساعتی را به دور از هیاهوهای شهری و کاری ، به تفریح بپردازند.

قرار است به زودی ساخت فاز دوم این مجموعه شامل شهربازی آغاز شود تا در دولت دوازدهم هدیه ای ارزنده به مردم قائم شهر داده شود.

بی شک "مهرگان" می تواند مکانی جذاب برای مسافرانی که قائم شهر را مقصد سفرشان انتخاب کرده اند باشد و همچنین ساعات شیرینی را برای اهالی شهرهای اطراف قائم شهر رقم بزند.

اگر می خواهید از مجموعه مهرگان بهره مند شوید آدرس "قائم شهر ، کمربندی فیروزکوه ، ورودی روستای اسکندرکلا" را به خاطر بسپارید.

 

http://ostan-mz.ir/images/org/139606158172.jpg

http://ostan-mz.ir/images/org/139606157172.jpg

 

بازدید کد خبر: 17119

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی