امروز: یکشنبه 02 ارديبهشت 1397 برابر با 22 آوریل 2018

اختصاصی مازنی نیوز از آخرین وضعیت فوتبال بانوان جویبار...

  • دوشنبه, 25 شهریور 1392
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 بر کسی پوشیده نیست که بانوان مازندرانی، استعداد بسیاری در فوتبال دارند زیرا همواره در رده های سنی تیم های ملی فوتبال بانوان کشورمان ، مازندرانی ها سهم به سزایی داشته و دارند.

 اختصاصی مازنی نیوز / روفیا قلی نژاد: بر کسی پوشیده نیست که بانوان مازندرانی، استعداد بسیاری در فوتبال دارند زیرا همواره در رده های سنی تیم های ملی فوتبال بانوان کشورمان ، مازندرانی ها سهم به سزایی داشته و دارند.

در بین شهرهای مازندران، جویبار یکی از آن شهرهاست که قصد دارد با سرمایه گزاری و پرورش استعدادهای نهفته در فوتبال بانوان، تیمی قدرتمند را برای سال آینده روانه مسابقات استانی بانوان کند.

برای آگاهی از آخرین وضعیت فوتبال بانوان شهرستان جویبار به سراغ خانم شکوفه ذکریایی رفتیم و با او همکلام شدیم.

خانم ذکریایی متولد 1356 در شهرستان جویبار و تنها دارنده مدرک بین المللی مربیگری فوتبال و فوتسال در این شهرستان است. ذکریایی در مورد سابقه مربیگری خود گفت: از سال 80 مربیگری را آغاز کردم و در این مدت در شهرستان های جویبار، ساری و ... فعالیت داشتم که هدایت تیم بانوان فوتسال استقلال ساری در لیگ دسته اول استان از جمله این موارد می باشد.

نائب رئیس بانوان هیئت فوتبال شهرستان جویبار در مورد آخرین وضعیت فوتبال در بین بانوان این شهرستان گفت: بانوان جویباری دارای استعدادهای درخشانی در فوتبال هستند که به همین دلیل تیمی با عنوان شهروند جویبار را هم تشکیل داده ایم ولی به خاطر مشکلات مالی و عدم حمایت مسئولین حتی نتوانستیم ورودی 700 هزار تومانی به مسابقات استان را پرداخت کنیم لذا نمی توانیم در مسابقات این فصل بانوان استان شرکت کنیم.

ذکریایی در مورد برنامه های آتی بانوان فوتبال دوست جویباری گفت: برای پیشرفت بانوان فوتبال دوست جویباری دو برنامه کوتاه مدت و بلند مدت را در نظر داریم. برنامه کوتاه مدت مربوط به کشف استعدادها و آموزش آنهاست و برنامه بلند مدت به حضور در مسابقات لیگ بانوان کشوری و معرفی بازیکنان جویباری به تیم های مطرح کشور و حتی تیم ملی باز می گردد.

وی ادامه داد: جا دارد از آقایان نعمت مصلحی ( مدیر سالن مهدی حاجی زاده جویبار )، مهندس فرشاد روحی و همچنین مهندس گنجی ( شهردار جویبار ) تشکر کنم که در حد توانشان از فوتبال بانوان جویبار حمایت می کنند.

ذکریایی در پایان از مسئولین هیئت فوتبال استان مازندران خواست نگاه ویژه ای به بانوان فوتبال دوست داشته باشند. وی افزود: آرزوی بنده این است تا روزی خانم فاطمه بوداغی ، نائب رئیس بانوان هیئت فوتبال استان مازندران در تمرینات تیم بانوان جویبار حضور یابند و از نزدیک با مشکلات ما آشنا شوند تا حضورشان را در کنار خودمان احساس کنیم.

بازدید کد خبر: 198

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی