امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

خناری نژاد : شاید در جام جهانی ژیمناستیک نباشم

  • چهارشنبه, 13 دی 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

خناری‌نژاد: حضورم در جام جهانی ژیمناستیک قطعی نیست؛ رئیس فدراسیون بر روی شانه‌ام تزریق انجام داد

 

 

ملی‌پوش ژیمناستیک کشورمان گفت: باید تمرینات اصلی‌ام را پس از سپری کردن دوران مصدومیت آغاز کنم و پس از آن تکلیف حضور یا عدم حضورم در جام جهانی مشخص خواهد شد.

به گزارش مازنی خبر ، هادی خناری‌نژاد، درباره آخرین وضعیت مصدومیتش اظهار داشت: من 15 روز قبل در تمرینات تیم ملی از ناحیه بازوی دست چپ دچار آسیب‌دیدگی شدم. پس از این اتفاق کارهای اولیه انجام شد و یک تزریق روی شانه‌ام توسط اینچه‌درگاهی، رئیس فدراسیون که پزشک حازقی است، صورت گرفت.

وی افزود: فعلاً فیزیوتراپی را در دستور کار دارم و ان‌شالله تا 15 روز دیگر کار با کِش را آغاز خواهم کرد. در حال حاضر تمرینات بدنسازی را انجام می‌دهم تا اگر شرایط مهیا باشد، از دو هفته دیگر استارت بخش دیگری از تمرینات را بزنم. به گفته پزشکان، احتمالاً تا دو ماه دیگر می‌توانم تمرینات با حلقه را آغاز کنم.

ملی‌پوش ژیمناستیک کشورمان گفت: برای حضور در جام جهانی باکو که در اسفند ماه برگزار می‌شود، باید شرایط جسمانی‌ام سنجیده شود. در واقع 2 ماه دیگر که تمرینات اصلی را آغاز خواهم کرد، مشخص می‌شود که آیا می‌توانم در جام جهانی حضور داشته باشم یا نه. به همین دلیل حضورم در این رقابت‌ها هنوز مشخص نیست.

خناری‌نژاد  در واکنش به برخی شایعات که گفته می‌شود شاید نتواند در بازی‌های آسیایی 2018 حضور داشته باشد، گفت: پزشکان فدراسیون ژیمناستیک و همچنین فدراسیون پزشکی ورزشی قول داده‌اند که تا شرایط را برای حضور در این بازی‌ها مهیا کنند و از این بابت نگرانی ندارم.

بازدید کد خبر: 17844

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی