امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

تمجید معاون وزیر از عملکرد ورزش مازندران

  • دوشنبه, 11 دی 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

معاون امور بانوان وزیر ورزش و جوانان: مازندران استان پیشگام در ورزش کشور است

 


فریبا محمدیان معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان در جلسه شورای اداری ورزش و جوانان استان مازندران گفت: مازندران استان پیشگام در ورزش قهرمانی کشور است

به گزارش مازنی خبر ، فریبا محمدیان در این جلسه با بیان اینکه مازندران پیشگام ورزش کشور است، تصریح کرد: ورزشکاران زن و مرد مازندرانی برای اقتدار ورزش کشور افتخارآفرینی می کنند.

وی با اشاره به اینکه وزارت برنامه های ویژه برای بانوان دارد، افزود: آمار کاهش تحرک بدنی بانوان، افزایش سهم ورزش قهرمانی، افرایش سهم عفاف فرهنگ اسلامی و ایرانی، افزایش سهم ورزش بانوان در حوزه اقتصادی از مهمترین برنامه ویژه وزارت برای توسعه ورزش بانوان است.

محمدیان عملکرد دستگاه ورزش و جوانان مازندران را قابل تقدیر دانست و در ادامه گفت: در صورت تصویب فدراسیون در ادامه با دو نایب رئیس آقا و بانو در هیات های ورزشی فعالیت خواهد کرد.

به گزارش مازنی خبر ، مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در جلسه شورای اداری ورزش و جوانان استان گفت: امروز مفتخریم که اعلام کنیم ورزش و جوانان جزو اولویت های اول استان محسوب می شود.

حبیب حسین زادگان با بیان اینکه ورزش و جوانان جزو اولویت اول استان است، تصریح کرد: ورزش و جوانان استان با همکاری دیگر دستگاههای اجرایی استان توسعه خوبی داشته و به افتخاراتی نائل آمد.

وی با اشاره به اینکه ورزش مازندران از نظر زیرساختی به برنامه ششم نزدیک شده است، افزود: ورزش و جوانان از ارگانهای مهم و حساس است و می تواند در بحث آسیب های اجتماعی کمک شایانی نماید.

مدیرکل ورزش و جوانان با بیان اینکه ورزش مازندران رتبه نخست ورزش قهرمانی کشور را در اختیار دارد، گفت: دستگاه ورزش و جوانان در دیگر حوزه های فرهنگی، همگانی و امور بانوان جزو برترین های کشور است.

حسین زادگان در پایان خاطرنشان کرد: ورزش بانوان باحضور ورزشکاران مستعد همپای مردان برای استان و کشور افتخارآفرینی می کند.

 

بازدید کد خبر: 17821

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی