امروز: یکشنبه 06 اسفند 1396 برابر با 25 فوریه 2018

پاشازاده : نساجی باشخصیت شده است!

  • شنبه, 18 شهریور 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

سرمربی نساجی: بازیکنان این تیم مقابل تیم پارس جنوبی عملکرد قابل قبولی از خود برجای گذاشتند.به گزارش مازنی خبر ، مهدی پاشازاده پس از برد 4 بر 3 تیمش برابر پارس جنوبی جم در مرحله سوم جام حذفی فوتبال کشور درجمع خبرنگاران افزود: در این دیدار در خط حمله و دفاع عملکردی رضایت بخش داشتیم که این رویه در نهایت به پیروزی تیم نساجی منجر شد.
وی بیان کرد: بازیکنان ما برابر پارس جنوبی جم موقعیت‌های خوبی ایجاد کردند که در صورت مهربان بودن داور با تیم نساجی می توانستیم در جریان بازی به پیروزی برسیم.
پاشازاده ادامه داد: در این دیدار به خواسته اصلی خود رسیدیم و این نشان از شخصیت تیمی نساجی برای رقابت با تیم های مطرح است.
سرمربی نساجی مازندران در ارتباط با هواداران تیم پارس جنوبی جم نیز گفت: هواداران این تیم بدون کوچکترین بی احترامی به تیم حریف تنها به تشویق تیم خود پرداختند که این روحیه آنها قابل تقدیر است.
وی در پاسخ به سؤال مبنی بر سیستم دفاعی تیم نساجی اظهار داشت: در این دیدار علاوه بر اینکه خوب دفاع کردیم خوب هم حمله کردیم و این‌طور نبود که فقط بخواهیم زیر توپ بزنیم.
پاشازاده در پاسخ به دلیل غیبتش در نشست خبری پیش از بازی نیز گفت: با تاخیر رسیدن تیم نساجی به جم باعث شد تا به نشست خبری نرسم و در صورتی که به موقع به محل برگزاری نشست رسیده بودیم بدون شک در نشست خبری حضور پیدا می کردم.
وی در ارتباط با احتمال استعفایش از سمت سرمربی گری تیم نساجی نیز گفت: چنین موضوعی صحت نداشته و تصمیم برای استعفا از این تیم ندارم.

بازدید کد خبر: 17123

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی