امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

با همه توان شموشک نوشهر را حفظ می‌کنیم

  • شنبه, 17 تیر 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

یک مسئول عنوان کرد :‌ شموشک نوشهر شرکتی دایر و فعال است که مالک، مدیرعامل، هیات‌مدیره و سهام‌دار دارد

 

 

محمد علی فلاح دار نماینده تام الاختیار مالک شموشک نوشهر  گفت: متاسفانه عده ای در نوشهر با خرید امتیاز تیمی دیگر قصد داشتند تا از نام شموشک برای جلب توجه تماشاگران نوشهری بهره برده و با این نام وارد مسابقات شوند اما با هوشیاری مهندس خسرو درویش مالک و اسماعیل نژاد مدیر عامل این باشگاه از رسیدن به منظور نادرستشان باز ماندند.

به گزارش مازنی خبر ، فلاح دار افزود: ما از تیم داری افراد دیگر در نوشهر استقبال کرده و در حد توانمان به آنها کمک هم می کنیم اما اجازه نخواهیم داد از برند شموشک استفاده کنند چرا که شموشک به عنوان تنها باشگاه خصوصی واقعی در ایران کماکان فعال بوده و در لیگ دسته دوم کشور حاضر خواهد بود.

سرمربی سابق شموشک ادامه داد: همانگونه که کسی اجازه ندارد اسم باشگاه هایی مثل استقلال ، پرسپولیس یا سپاهان را بر روی تیم خود بگذارد اینجا هم کسی نمی تواند با شموشک چنین کاری کند . وی گفت من از سوی مالک باشگاه نمایندگی دارم تا در مقابل چنین رفتار های غیر حرفه ای ایستاده و از حقوق مالکین  و سهامداران باشگاه دفاع کنم.تا به یاری خدا و درایت و حمایت مسولین محترم شهرستان نوشهر با برنامه ریزی دقیق و کارشناسی بازهم نام شموشک را در میان تیم های بزرگ کشور شاهد باشیم.

لازم به ذکر است که اخیرا نامه ای از سوی یکی از تیمهای تازه خریداری شده به هیات فوتبال استان مازندران ارسال شده است که طی آن خواسته اند با نام شموشک نوشهر در مسابقات شرکت نمایند که خسرو درویش مالک باشگاه که در خارج از ایران زندگی میکند با معرفی فلاح دار سرمربی سابق این تیم در لیگ دسته اول به عنوان نماینده تام الاختیار و سخنگو ، مخالفت خود را با هرگونه سو استفاده از نام شموشک اعلام داشته است.

بازدید کد خبر: 16591

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی