امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

دست نشان: ملوان و نساجی شانس صعود دارند

  • شنبه, 10 تیر 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 سرمربی تیم ملوان انزلی : ملوان یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر است و تیم اول شمال ایران محسوب می‌شود.

 

 

به گزارش مازنی خبر ، نادر دست‌نشان درمورد برنامه‌های آماده‌سازی ملوان اظهار داشت: از امروز اردوی آماده‌سازی خود را در آلاشت در سوادکوه آغاز می‌کنیم، این منطقه تا حدود 2700 متر از سطح دریا ارتفاع دارد بعد از این اردو به انزلی بازمی‌گردیم و تمرینات خود را در سواحل دریای خزر در بندر انزلی ادامه می‌دهیم. پس از دو هفته بدنسازی از هفته سوم کارهای تاکتیکی و سرعتی‌مان در زمین چمن آغاز می‌شود.

سرمربی ملوان درمورد بازیکنان جذب شده این تیم گفت: با توجه به امکانات ملوان جوانان خوبی را جذب کرده‌ایم و شرایط مورد قبول هواداران است. تلاش می‌کنیم که ملوان فصل آینده به موفقیت برسد.

وی درمورد اینکه به مدیران باشگاه ملوان قول صعود داده یا نه اظهار داشت: در فوتبال قول صعود نمی‌دهند اما واقعیت این است که ملوان با توجه به قدمت و جایگاهی که در فوتبال ایران دارد همواره یکی از مدعیان اول صعود است. جایگاه ملوان حضور در لیگ برتر است. من تعهد و قولی برای صعود نداده‌ام اما میدانم که مسئولیتی به گردن من است که آن موفقیت ملوان است. ملوان تیم اول شمال ایران است و می‌تواند به لیگ برتر بازگردد. اکنون سپیدرود از گیلان به لیگ برتر آمده امیدوارم تیم‌های دیگر مثل نساجی و خونه به خونه هم بتوانند به لیگ برتر برسند.

دست‌نشان درمورد زمان آغاز رقابت‌های لیگ اول اظهار داشت: آنطور که به ما اعلام کرده‌اند قرار است در دهه دوم مرداد مسابقات آغاز شود که می‌تواند زمان خوبی برای این رقابت‌ها باشد البته با توجه به گرمای هوا و اینکه تیم‌های جنوبی در لیگ یک زیاد هستند امیدوارم در چینش برنامه مسابقات گرمای شدید هوا در استان‌های جنوبی در نظر گرفته شود.

سرمربی ملوان درمورد اینکه بجز ملوان چه تیم‌های دیگری را مدعی صعود می‌داند گفت: نمی‌توانم از تیم خاصی نام ببرم اما با توجه به قدمت ملوان و نساجی و همچنین هواداران پرشوری که این دو تیم دارند می‌توان گفت که آنها از مدعیان اول صعود هستند هرچند مس کرمان، بادران تهران و مس رفسنجان هم تیم‌های خوبی هستند با این حال اطلاعات من از سایر تیم‌ها تا این لحظه درمورد همین چند تیم است.

وی درمورد حضور پرشور بازیکنان تستی در تمرینات ملوان در روزهای گذشته گفت: از بین بازیکنان تستی چند نفر را هم انتخاب کردیم. در تیم امسال ملوان بازیکنی مثل مهدی هاشمی‌نژاد 16 ساله را داریم که از رودسر آمده و آنقدر خوب کار کرده که عباس چمنیان او را به اردوی تیم ملی جوانان هم دعوت کرده است. بازیکنان دیگری هم از جمع تستی‌ها گرفته‌ایم مثل علی عابدی که بچه بومی انزلی است و سهمیه زیر 23 سال است یا پورعباس از تهران را هم از بین بازیکنان تستی جذب کرده‌ایم.

بازدید کد خبر: 16518

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی