امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

شایعه انتقال باشگاه نساجی قائم شهر به تهران !؟

  • پنج شنبه, 28 ارديبهشت 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مدیرکل ورزش مازندران : تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا نساجی به تهران منتقل نشود

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران می‌گوید این اداره تمام تلاشش را می‌کند تا باشگاه نساجی بدون دغدغه به کارش در قائم‌شهر ادامه دهد. او همچنین از طرح تقاضای باشگاه اکسین البرز برای انتقال این باشگاه به آمل خبر داد.

به گزارش مازنی خبر و به نقل از ایسنا ، استان مازندران در لیگ دسته یک فوتبال ایران دو نماینده به نام‌های خونه به خونه بابل و نساجی قائم‌شهر دارد که فصل ۹۶-۹۵ این رقابت‌ها را به ترتیب با رده ششم و دهم جدول رده ‌بندی به پایان رساندند. پس از پایان مسابقات، مالکان باشگاه خونه به خونه درصدد کناره‌گیری از تیم‌داری برآمدند و به دنبال آن هم مالک باشگاه نساجی اعلام کرد تشکیلات باشگاه را به تهران منتقل می‌کند و تنها برای برگزاری دیدارهایشان به قائم‌شهر می‌روند.
حبیب حسین زادگان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره برنامه‌های اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران جهت بهبود شرایط تیم‌های مازندرانی در فصل آینده لیگ آزادگان، اظهار کرد: تلاش ما این است که شرایط تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها تثبیت شود و با تغییر رویکردشان، خواسته‌های مردم را تامین کنند. مسئولان استانی مازندران هم در این راستا به آن‌ها کمک می‌کنند. تعدادی از داوطلبان هم هستند که قرار شده با ما مذاکره‌ای داشته باشند تا در صورت فراهم شدن شرایط، تعداد نمایندگانمان در رقابت‌های لیگ آزادگان را به عدد سه برسانیم. در حال حاضر هیئت فوتبال مازندارن مسئول پیگیری این موضوع شده‌است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران در پاسخ به این سوال که آیا باشگاهی که قصد حضور در مازندران را دارد، باشگاه اکسین البرز است، بیان کرد: این تقاضایی است که یکی از عزیزان بومی استان مطرح کرده‌ است. باشگاه اکسین البرز که زیر نظر هولدینگ اکسین آمل است، قصد دارد به مازندران منتقل شود. البته این در حد طرح تقاضا بوده و هنوز هیچ چیز قطعی نیست.

او در ادامه در واکنش به انتقال سیستم تشکیلاتی باشگاه نساجی مازندران به شهر تهران به دلیل در اختیار قرار نگرفتن امکانات برای این تیم اعم از زمین چمن و ساختمان باشگاه، گفت: من از این موضوع اطلاعی ندارم و دیروز هم که با مهدی پرهام مالک باشگاه نساجی صحبتی داشتم،‌ حرفی در این رابطه به من نزد. ما زمینی که مدنظر آن‌ها بود را به باشگاه نساجی تحویل داده‌ایم. ورزشگاه شهید وطنی هم شاید در اختیار هیئت فوتبال باشد، ولی این باشگاه نساجی است که از این زمین استفاده می‌کند. با این حال ما تمام تلاشمان را می‌کنیم که آن‌ها با کمترین دغدغه کارشان را در قائم‌شهر ادامه دهند و به تهران منتقل نشوند.

حسین زادگان همچنین درباره اخباری مبنی بر فروش امتیاز باشگاه خونه به خونه بابل و کناره گیری آن‌ها از ادامه فعالیت در لیگ آزادگان، تصریح کرد: ما با مسئولان باشگاه خونه به خونه صحبت‌هایی داشتیم اما قرار است با حسن‌زاده مالک این باشگاه جلسه‌ای داشته باشیم. طبیعتا به فکر ادامه فعالیت خونه به خونه هستیم و امیداوریم که آن‌ها از تصمیم‌شان مبنی بر فروش امتیاز باشگاه منصرف شوند. از حسن زاده تقاضا دارم که دوباره به کار خودش ادامه دهد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران در پایان گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان تمام تلاشش را می‌کند که نساجی و خونه به خونه، خواسته‌های مردم را فراهم کنند تا حداقل از لحاظ روانی آن‌ها تامین شوند. ما با تمام قوا در خدمت هواداران و مالکان باشگاه‌های استان مازندران هستیم.

بازدید کد خبر: 16246

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی