امروز: پنج شنبه 02 فروردين 1397 برابر با 22 مارس 2018

لاشه هواپیمای تهران - یاسوج پیدا شد

  • سه شنبه, 01 اسفند 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

سخنگوی سپاه گفت: بالگردهای نیروی هوافضایی سپاه صبح امروز لاشه هواپیمای آسمان را ارتفاعات کوه دنا پیدا کردند. رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر هم خبر پیدا شدن لاشه هواپیما در یکی از مناطق برف‌گیر منطقه نوقل را تایید کرد.

مازنی خبر : سخنگوی سپاه گفت: بالگردهای نیروی هوافضایی سپاه صبح امروز لاشه هواپیمای آسمان را ارتفاعات کوه دنا پیدا کردند.
سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به عملیات جستجوی بالگردهای سپاه گفت: بالگردهای نیروی هوافضایی سپاه صبح امروز لاشه هواپیمای آسمان را ارتفاعات کوه دنا پیدا کردند.

سردار شریف گفت: در تصاویری که از بالا گرفتند آرم ونشان هواپیما قابل تشخیص است.

او ادامه داد: موقعیت جغرافیایی مشخص شده اما دسترسی به دلیل صعب العبور بودن مشکل است.

با این حال برخی منابع گفته اند عكس های گرفته شده توسط بالگردها برای اطمينان در حال بررسی توسط مديرعامل هواپيمايی آسمان در پشت درهای بسته است و به محض بررسی و اعلام نظر، به اطلاع خواهد رسيد.

بر اساس گزارش ها، بالگرد سپاه، سكان عمودي هواپيماي ATR72 را با لوگوي هواپيمايي آسمان رويت كرده است.

همچنین يك بالگرد ديگر براي اطمينان از مشاهدات فوق، به پرواز درآمد.

مسئولان آسمان می گويند، به احتمال ٩٠٪؜ اين تصاوير از بقاياي پرواز٣٧٠٤ باشد.

گفته می شود لاشه هواپیما سمت منطقه سی سخت پیدا شده است. سی سخت شهری در استان کهگیلویه و بویراحمد در نزدیکی یاسوج و در دامنه کوه دناست.

در همین حال، سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر، خبر پیدا شدن لاشه هواپیمای ساقط شده تهران یاسوج را در یکی از مناطق برف‌گیر منطقه نوقل، تایید کرد.

همچنین کاپیتان بالگردی که لاشه هواپیمای تهران یاسوج را مشاهده کرده است در ساعت 10:35 ضمن تایید کشف لاشه هواپیما، گفت: اجازه انتشار اطلاعات تکمیلی را ندارد.

بازدید کد خبر: 18265

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی