امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

توصیه رضیان به منتخبین قائم‌شهر در شورای شهر

  • پنج شنبه, 01 تیر 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رضیان :‌ اعضای جدید شورای شهر با تصمیمات منطقی ، تلاش کنند از مشکلات متعدد قائم شهر کاسته شوداختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی : سخنان عبدالله رضیان نماینده مردم قائم شهر در مجلس شورای اسلامی نشان می دهد که وی از عملکرد تیم مدیریت شهری رضایت کامل ندارد و در نظراتی که در جلسه شورای اداری شهرستان قائمشهر عنوان کرد ، اعضای جدید شورای شهر را به گرفتن تصمیمات منطقی دعوت کرده است.

به گزارش مازنی خبر ، عبدالله رضیان اظهار داشت : اعضای جدید شورای شهر قائمشهر تلاش کنند در جهت اعتماد مردم حرکت کرده و مشکلات متعددی که در شهر وجود دارد را با تصمیمات منطقی کاهش دهند.

عضو کمیسیون صنعت و معدن مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از فرماندار قائمشهر بابت برگزاری انتخابات سالم در 29 اردیبهشت ، تصریح کرد : حل مشکل پسماند و زباله باید اولویت اول شورای شهر دوره پنجم در قائم شهر باشد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه حمایت دولت تدبیر و امید از واحدهای تولیدی در راستای افزایش تولید و اشتغال جای تقدیر دارد ، به موانع پیش رو در تکمیل بیمارستان رازی در قائم شهر اشاره کرد و اظهار داشت : از شهرداری قائم شهر انتظار می رود برای تکمیل این بیمارستان همکاری های لازم در صدور پروانه را انجام دهد.


بازدید کد خبر: 16455

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی