امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

آخرین اخبار

آخرین اخبار

پنج شنبه, 30 فروردين 1397

وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران سیاست کشورمان را کمک و یاری مردم و دولت عراق در تمام شرایط اعلام کرد و گفت: ‌با شکست داعش اولویت جمهوری اسلامی ایران کمک به بازسازی عراق است.

پنج شنبه, 30 فروردين 1397

بوریس میکانیکرزای، تحلیلگر فلزات ارزشمند در شرکت "فست مارکتس" در یادداشتی نوشت: موفقیت طلا در حفظ محدوده قیمت فعلی به رغم موج فروشی که از اواسط ماه گذشته به راه افتاد نشان می‌دهد که جای دیگری در بازار تقاضا برای خرید وجود دارد.

پنج شنبه, 30 فروردين 1397

مازنی خبر :  طاهر موهبتی با اشاره به شعار هفته سلامت مبنی بر پوشش همگانی سلامت در همه جا و برای همه، گفت: مهم‌ترین برنامه ما در سال ۹۷ استقرار سازمان الکترونیک است و با پیگیری‌های انجام شده در حال حاضر در ۱۲۸ بیمارستان کشور حذف دفترچه را داشته‌ایم و در شش ماه اول ۹۷ تلاش می‌کنیم دفترچه از همه بیمارستان‌های دولتی حذف و ارائه خدمت با ارائه کد ملی انجام شود.

یکشنبه, 26 فروردين 1397

بحث‌های گسترده در فضای مجازی طی چند هفته گذشته درباره فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی و در صدر آن‌ها تلگرام، باعث شد تا بالاخره وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این باره توضیحاتی ارائه دهد.

یکشنبه, 26 فروردين 1397

رئیس کلانتری ۱۴۷ گلبرگ از قتل زن ۵۴ ساله در نارمک که بر اساس شواهد اولیه با روسری کشته شده بود، خبر داد.

یکشنبه, 26 فروردين 1397

مدت‌هاست که اجرای حکم مرتضوی درخصوص پرونده بازداشتگاه کهریزک به تعویق افتاده است و حرف و حدیث درباره اجرای آن بسیار زیاد است، در آخرین اظهارنظر درباره سعید مرتضوی و اجرای حکمش گفته شده که او در دسترس نیست.

صفحه1 از1653

آخرین اخبار

حالت های رنگی