امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

رضا گنجی

  • شنبه, 26 اسفند 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

امدادخودرو ایران پیشتاز در ارائه خدماتنائب رئیس هیات مدیره شرکت امداد خودرو ایران گفت : شرکت ایران‌خودرو در راستای مسوولیت‌هایی که در قبال مشتریان دارد تلاش می‌کند تا تجربه‌ای دلپذیر و بی‌دغدغه را برای استفاده‌کنندگان از محصولات خود ایجاد کند.

به گزارش مازنی خبر و به نقل از تکرار ، رضا گنجی اظهار داشت : در تعطیلات نوروز امسال همانند سال‌های گذشته گروه صنعتی ایران خودرو با برنامه‌ریزی به روز و با توجه به تجربه سال‌های قبل، آماده‌تر و مجهزتر به استقبال مسافران انبوه نوروزی در جاده‌ها و شهرهای کشور می‌رود. این خدمات از ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ تا ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ به مشتریان ارايه می‌شود و شاخص سنجش اثر بخشی این خدمات نیز افزایش رضایت مشتری خواهد بود.

وی با اشاره به طرح های خدمات امداد خودرو ایران در طرح امداد نوروزی ، تصریح کرد : در کنار پوشش سراسری، تمرکز خدمت رسانی و امداد جاده ای در مسیرهای مواصلاتی اصلی کشور و مسیرهای منتهی به پایتخت قرار می گیرد که شامل ۵۰ درصد ترددهای خودرویی کل کشور است. با توجه به این موضوع، حضور پایگاه‌های امدادی در این محورها، سهم بسزایی در کاهش ترافیک‌های ناشی از خرابی خودروها دارد و همچنین راه‌اندازی خودروها بدون نیاز به حمل را این پایگاه ها انجام می دهند. پایگاه‌های امدادی علاوه بر نظارت و کنترل سبد قطعات امدادگران منطقه، تامین و ارسال سبد قطعات امدادگران را نیز برعهده دارند. حضور مستمر امدادگر و همچنین انجام تعمیرات نیمه‌سنگین خودروها نیز در این پایگاه‌ها انجام می‌شود. این مراکز شامل ۱۱ کانکس امدادی و پایگاه ثابت است و گستره خدمت رسانی نیز محدود به محصولات و مشتریان ایران خودرو نیست.

رضا گنجی ادامه داد : شرکت امدادخودروایران با پشتوانه بیش از دو هزار ناوگان امدادی، میانگین زمان انتظار امدادرسانی ۲۵ دقیقه را برای خدمت رسانی در نظر گرفته است که با توجه بعد مسافت امدادگر و ترافیک امدادی این زمان می‌تواند کمی متغیر باشد.

نائب رئیس هیات مدیره شرکت امداد خودرو ایران اظهار داشت : خدمت جدیدی هم که به جز دیگر روزهای سال، در زیر بار سنگین سفرهای نوروزی در حال تجربه شدن و قوام یافتن در شرکت امداد خودرو ایران است خدمت «امدادپلاس» نام دارد. این خدمت به منظور کاهش امدادهای منجر به حمل و افزایش راه‌اندازی خودرو در محل، خصوصا در ایام نوروز در تهران، کرج، مشهد، اصفهان، کرمان، اهواز، همدان، رشت، ساری، شیراز، تبریز، بندرعباس و بوشهر با قطعات و تجهیزات به صورت ویژه، ارایه خواهد شد. با ارسال شماره پلاک خودرو و نام امدادگر از طریق پیامک برای امدادخواه ایمنی و اطمینان اين امداد رساني افزایش یافته، ضمن اینکه ارسال صورتحساب تعمیرات انجام شده بر روی خودرو از طریق پیامک بعد از اتمام امدادرسانی به امدادخواه از مزاياي سيستماتيك بودن اين نوع از امداد است.

وی با بیان اینکه امسال به جز اكيپ هاي جديد امداد پلاس، بیش از دو هزار اکیپ امدادی ديگر نيز فعال هستند كه شامل اكيپ‌هاي حمل، بالینی، دو منظوره، سرویس در محل و موتورسوارمی شوند ، افزود : در نوروز ۹۷، در روزهایی که اکثر هموطنان در حال ثبت روزهای خوش خود و برنامه ریزی برای سفر خود هستند، خدمات امدادي ايران خودرو نيز با بيش از پنج هزار مرد آبی پوش و امدادگر در حال برنامه ريزي براي اين سفرها هستند. آن‌ها به صف شده اند تا حتی کوچکترین مشکلی به لحاظ تردد برای مشتریان گروه صنعتی و همچنين سایر عزیزانی که درخواست امداد از جنس خودرو دارند، به وجود نیاید.

گنجی در پایان اظهار داشت : پیشاپیش سال جدید را به هموطنان عزیز تبریک میگویم و امیدوارم در نوروز امسال شاهد حادثه جاده‌ای نباشیم و سفر تمام هموطنان با آرامش و بی‌خطر به پایان برسد.

بازدید کد خبر: 18446

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی