امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

فرماندار نور

  • پنج شنبه, 12 بهمن 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

ظرفیت‌های نور باید به خوبی معرفی شوند

اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی : فرماندار نور گفت : ظرفیت های شهرستان نور باید به درستی معرفی شوند.

به گزارش مازنی خبر ، دکتر علی شادمان در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت دهه فجر اظهار داشت : بعد از 4 دهه فراز و نشیب هایی که انقلاب اسلامی طی کرده ، این انقلاب مانند خورشید درخشان می درخشد.

وی ادامه داد : در 4 دهه اخیر تمام تهدیدهای دشمن به فرصت هایی برای مردم و نظام جمهوری اسلامی تبدیل شد .

نماینده عالی دولت در شهرستان نور با تاکید بر اینکه رسانه یکی از ارکان مهم توسعه است ، افزود : اطلاع رسانی به موقع و تبیین ابعاد مختلف ، نقش کلیدی در توسعه دارد.

فرماندار نور تصریح کرد : اصحاب رسانه می توانند با انعکاس کمبودها و کاستی های واقعی جامعه ، داوران خوبی باشند.

وی با تاکید بر اینکه شهرستان نور پیشینه فرهنگی بلندی دارد ، اظهار داشت : این پیشینه بلند باید سکوی پرتاب باشد زیرا نور پایتخت فرهنگی استان مازندران است.

شادمان تصریح کرد : بعضی از فرصت های مناسب این شهرستان به خوبی برای جذب سرمایه گذار و گرشگر به خوبی معرفی نشد.

فرماندار نور با بیان اینکه هزاران هکتار پارک جنگلی نور بهترین فرصت برای اجرای پروژه های فرهنگی و توریستی و ایجاد اشتغال می تواند باشد ، افزود : 3600 هکتار پارک جنگلی نور با این موقعیت جغرافیایی بی نظیر است .

نماینده عالی دولت در شهرستان نور اظهار داشت : شغل بدون سرمایه گذاری اتفاق نخواهد افتاد.

وی ساحل نور را فرصت طلائی دیگر برای ایجاد اشتغال دانست و ادامه داد : منطقه لاویج به عنوان یک ظرفیت مناسب برای جذب سرمایه گذار در حوزه گردشگری می باشد.

به گزارش مازنی خبر ، فرماندار نور تصریح کرد : با رعایت اصول بهداشتی ، زیبائی های مناطق جنگلی شهرستان نور به خوبی نمایان می شود.

شادمان اظهار داشت : 52 پروژه با اعتبار 242 میلیارد و 779 میلیون ریال در دهه فجر امسال در نور افتتاح و کلنگ زنی خواهند شد.

وی با بیان اینکه تمام ظرفیت های ادبی و فرهنگی شهرستان نور فرصتی برای توسعه هستند ، ادامه داد : 19 بهمن جشنواره شعر در شهرستان نور برگزار خواهد شد.

به گزارش مازنی خبر ، شادمان سرمایه گذار را فردی نخبه دانست و تصریح کرد : ما از تمام سرمایه گذاران نخبه برای حضور در شهرستان نور استقبال می کنیم زیرا یک فرد سرمایه گذار با سختی توانسته است توانمندی های خودش را به نمایش بگذارد.

شادمان افزود : یک سرمایه گذار نیاز به امنیت و احترام دارد تا توسعه را رقم بزند.

فرماندار نور ادامه داد : برای تحقق اشتغال همه مسئولین و صاحبان نظر باید احساس کنند درون یک کشتی نشسته اند.

نماینده عالی دولت در شهرستان نور با اشاره به نزدیک بودن عید نوروز ، افزود : تلاش می کنیم با شروع به کار ستاد اجرائی خدمات سفر به بهترین نحو میزبان مسافرین باشیم هرچند که با امکانات محدود باید پذیرای گردشگران و مسافرین باشیم.

به گزارش مازنی خبر ، شادمان اظهار داشت : گردشگر بزرگترین فرصت برای توسعه است زیرا توریست می تواند همراه خود منابع درآمدی به شهرستان می آورد.

بازدید کد خبر: 18091

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی