امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

نقش معاون سیاسی امنیتی استانداری در آرامش مازندران

  • دوشنبه, 18 دی 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نقش پررنگ معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران در برقراری آرامش در شهرستان های استان

 

 

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی : معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران فرد سرد و گرم چشیده ای در حوزه های مختلف مانند سیاسی ، امنیتی و اجتماعی است.

علیرضا یونسی با سال ها تجربه خدمت موفق در دستگاه های مختلف در 4 سال اخیر ثابت کرده است می توان در سکوت و آرامش ولی با تدابیر به موقع مانع از شکل گیری چالش های جدی شد.

یونسی در سال های اخیر بدور از حواشی توانست در حوزه های مختلف مانند پاک سازی مناطق آلوده ، کاهش آمار غریق در دریای مازندران و ساماندهی طرح های دریا ، کاهش آمار طلاق ، برگزاری انتخابات مهم و حساس ، بازگشائی خانه احزاب و آزادی عمل دادن به احزاب سیاسی مختلف و ... کارنامه بسیار موفقی از خود بر جا بگذارد.

همچنین در حوادث اخیر و اغتشاشاتی که در بعضی شهرهای مازندران رخ داد ، دکتر یونسی به خوبی به نقشش به عنوان معاون سیاسی امنیتی استاندار عمل کرد و با ساماندهی منظم فرمانداران و با کمک نیروهای نظامی و امنیتی آرامش را در استان حکمفرما نمود.

================================================

جدیدترین سخنان معاون استاندار مازندران را در زیر بخوانید :

معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار كه در جلسه كارگروه تخصصي امور اجتماعي و فرهنگي استان سخن مي گفت، از مردم مازندران كه عليرغم برخي مشكلات، دست رد به سينه اخلالگران زدند و تظاهراتي شكوهمند در جهت صيانت از آرمان هاي انقلاب و نظام برگزار نمودند، قدرداني كرد و گفت: همه اركان حاكميت معتقد و متعهد به پيگيري مطالبات مردم…

 به گزارش مازنی خبر ، عليرضا يونسي رستمي، معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار در جلسه كارگروه تخصصي امور اجتماعي و فرهنگي مديريت و ساماندهي آسيب هاي اجتماعي استان كه به منظور تدوين و بررسي فرآيند اجراي برنامه جامع سلامت استان برگزار شد، با اشاره به اغتشاشات اخير در كشور، ياد آور شد: مازندران از جمله استان هاي كشور بود كه شاهد كمترين حضور اخلالگران و خشونت گرايان در آن بوديم.

معاون استاندار با قدرداني از مردم مازندران كه عليرغم برخي مشكلات، دست رد به سينه اخلالگران زدند و تظاهراتي شكوهمند در جهت صيانت از آرمان هاي انقلاب و نظام برگزار نمودند، خاطر نشان ساخت: بايد از غيرت مردم استان، دستگاه هاي امنيتي، اطلاعاتي، سپاه و بسيج و نيروي انتظامي كه حساب شده، هماهنگ، عقلاني، صبورانه و عالمانه در بي اثر كردن توطئه دشمنان نقش ايفا كردند، تشكر كرد.

جانشين شوراي تامين استان، با اعلام اين كه با خشونت پراكني و ايجاد رعب و وحشت برخورد مي شود، گفت: همه اركان حاكميت معتقد و متعهد به پيگيري مطالبات مردم هستند.

وي دو نعمت سلامت و امنيت را بسيار مهم ارزيابي نمود و افزود: اخلالگران بايد هزينه كار خود را بپردازند و عوامل اصلي اغتشاشات بايد پاسخگو باشند.

معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار، مازندران را از جمله استان هاي بسيار امن برشمرد و با بيان اين كه در سايه امنيت، سالانه قريب 40 ميليون گردشگر براي برخورداري از مواهب طبيعي و فضاهاي گردشگري به استان مي آيند، تصريح كرد: تحت هيچ شرايطي اجازه نمي دهيم امنيت استان دچار خدشه شود، مردم مازندران با رفتار هوشمندانه خود امنيت را در استان پشتيباني كردند.

يونسي، اظهار داشت: دولت همواره با همه توان و ظرفيت خود با كساني كه در پي مطالبات صنفي خود بودند با صبوري و احترام برخورد و مطالبات آنان را پيگيري نمود ليكن با كساني كه در پي سلب آرامش باشند تحت هيچ شرايطي مماشات نمي شود.

وي با بيان اين كه از فضاي مجازي بايد در جهت گسترش فضيلت، دانايي و آگاه سازي استفاده كرد، ابراز نمود: كساني كه از فضاي مجازي در جهت سلب آرامش مردم و ترويج خشونت استفاده كردند يقينا برخورد خواهد شد، البته بخش قابل اعتنايي از اين افراد در خارج از كشور هستند، سرويس هاي جاسوسي و شبكه هاي ضد انقلاب هستند كه سر نخ در دست آن ها قرار دارد.

معاون استاندار با اشاره به اين كه تنها در سايه قانون مي توان در جهت احقاق حق و پيگيري مطالبات اقدام كرد، تصريح كرد: در شرايط كنوني آرامش، تقويت نظم و پيگيري مطالبات مردم در بستر قانون بهترين روش برخورد با خواسته هاي بحق جامعه است.

يونسي، افزود: در شرايطي كه جامعه به وحدت، همدلي، هم افزايي و دردمندي در برابر آلام ديگران و صيانت از آرمان هاي انقلاب و دستاوردهاي نظام نياز دارد كساني كه به اختلافات دامن مي زنند بايد جوابگوي كار خود باشند.

وي با اشاره به اين كه مردم مازندران مردمي همواره متعهد، بافضيلت، صادق، دورانديش، خادم به وطن و دين بودند و در اين ماجرا نيز روح همدلي و تعهد را به نمايش گذاشتند، گفت: مردم ولايتمدار مازندران شايسته بهترين تقديرها هستند.

معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار در بخش ديگري از سخنان خود با تاكيد بر اين كه در حوزه برنامه هاي سلامت بايد به آموزش جامعه بيش از پيش توجه شود، تصريح نمود: بيماري هايي كه در استان رواج دارد را با آموزش و آگاهسازي مي توان كاهش داد.

وي بر توجه به حوزه سلامت در ادارات تاكيد كرد و ياد آور شد: در قالب شيوه نامه و ارايه بسته سلامت مي توان در اين راستا اقدام نمود.

معاون استاندار هم چنين بر توجه به ورزش همگاني بيش از گذشته از سوي اداره كل ورزش و جوانان استان تاكيد نمود و ابراز داشت: امكانات استان در جهت ايجاد شادابي و نشاط فاخر در جامعه با برنامه ريزي در خدمت مردم قرار گيرد و به برنامه هاي ارتقا سلامت در روستاها نيز توجه شود.

 يونسي با اشاره به اين كه در فضاي مجازي روش هاي مختلف درماني و استفاده از انواع و اقسام درمان هاي سنتي و تجربي تبليغ مي شود كه ممكن است مبناي علمي و درستي نداشته باشد، ياد آور شد: يك شبكه مجازي نظام سلامت براي ترويج روش هاي علمي و صحيح سلامت از سوي علوم پزشكي استان راه اندازي شود.

وي، بهبود شاخص هاي سلامت و بهره گيري از مشاركت ذينفعان در اين راستا را از اهداف اصلي اين برنامه عنوان كرد و افزود: از همكاري هاي بين بخشي و مشاركت مردم در مراحل مختلف تدوين و اجراي برنامه جامع سلامت بهره گيري شود.

بازدید کد خبر: 17879

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی