امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

فرماندار قائم‌شهر

  • پنج شنبه, 27 مهر 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

در راه خدمت به مردم گام برداریداختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی : فرماندار قائم شهر گفت : افرادی که در جایگاه های مختلف مسئولیت دارند ، نباید به سمت هم چنگ بیاندازند بلکه باید برای مردم کار کنند.

به گزارش مازنی خبر ، "مهدی محمدی" در جلسه شورای اداری شهرستان قائم شهر با تاکید بر اینکه مسئولین از انتقاد سازنده استقبال کنند ، به بحث اهمیت توجه به مسئله اشتغال از سوی مدیران اشاره نمود و اظهار داشت : بر اساس آنچه که قانون مشخص کرده است بحث جذب نیرو در دستگاه های دولتی مشخص و محدود می باشد لذا باید همه تلاش خود را انجام دهیم تا از طریق بخش خصوصی مشکلات بیکاری را کاهش دهیم.

نماینده عالی دولت در قائم شهر خطاب به مدیران دستگاه های اجرائی شهرستان افزود : قانون را نشکنید ولی در راه کمک به مردم ، قانون را خم کنید.

محمدی با بیان اینکه فردای قیامت از من و شما سوال خواهند کرد ، پشت میز مسئولیتی که نشسته بودید چه کاری برای مردم انجام دادید؟ ، اظهار داشت : طوری کار کنیم که نزد پروردگار شرمنده نباشیم.

به گزارش مازنی خبر ، فرماندار قائم شهر با اشاره به مسئله کردستان عراق نیز گفت : اقدام بارزانی در تاسیس کشور کردستان اقدامی نسنجیده بود که خوسبختانه این اقدام و توطئه اسرائیل بار دیگر خنثی شد.

محمدی تصریح کرد :‌ ایمان دارم امنیت و آسایش کشور به خاطر خون شهدا و هوشیاری مقام معظم رهبری است.

وی با تاکید بر اینکه موضع گیری رئیس جمهور کشورمان در برابر سخنان ترامپ بسیار دقیق و محکم بوده است ، افزود : دشمنی آمریکا با ایران هرگز به پایان نخواهد رسید و اعتقاد دارم هر چه حمله ی آنها به سمت کشورمان بیشتر شود ، همدلی ، اتحاد و یکدلی در درون نظام جمهوری اسلامی بیشتر خواهد شد.

به گزارش مازنی خبر ، فرماندار قائم شهر با اشاره به موضوع اقتصاد مقاومتی ، اظهار داشت : مسئولین در راستای ایجاد اشتغال برای یک جوان سخت گیری نکنند زیرا وقتی می گوئیم سرباز ولی فقیه هستیم باید سخنان ایشان در مورد اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال را نیز اجرائی کنیم.

نماینده ی عالی دولت در شهرستان قائم شهر ادامه داد : مدیران برای حل مشکلات مردم ریسک کنند و مطمئن باشند اگر اقدام آنها در راستای کمک به مردم باشد ، دستگاه های نظارتی نیز همراهی و کمک خواهند نمود.

محمدی با بیان اینکه تلاش برای حل مشکل مردم ، کاهش مشکلات اشتغال و اجرائی شدن اقتصاد مقاومتی همان لبیک گفتن به مقام معظم رهبری و رئیس جمهور کشورمان است ، تصریح کرد : برای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی همه باید تلاش کنند.

به گزارش مازنی خبر ، فرماندار قائم شهر با اشاره به هفته تربیت بدنی ، افزود : قائمشهر شهری قهرمان پرور است ولی امکانات ورزشی این شهر پاسخگوی نیاز ورزشکارانش نیست.

همچنین مهدی محمدی به مظلومیت کتاب در جامعه اشاره نمود و افزود : آمار پایین کتابخوانی در کشور باعث شرمندگی است لذا تلاش کنیم فرهنگ کتابخوانی تقویت و گسترش یابد.

فرماندار قائم شهر با اشاره به اهمیت وجود مرکز رشد در شهرستان ، گفت : مرکز رشد با حضور شرکت های دانش بنیان در قائم شهر راه اندازی شده است لذا تمام دستگاه های اجرائی در راستای کمک به این مرکز قدم بردارند.

به گزارش مازنی خبر ، محمدی در جلسه شورای اداری قائم شهر از دستگاه های نظامی ، امنیتی و قضائی بابت برقراری نظم و امنیت در ایام عزاداری ماه محرم ، سپاسگزاری کرد.

 

بازدید کد خبر: 17379

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی