امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

شهردار جدید نکا

  • پنج شنبه, 27 مهر 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

شعارم "کار ، کار ، کار" است

 

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی : شهردار جدید نکا یکی از افراد با تجربه در حوزه مدیریت شهری و شهرسازی است . "سید مهدی احمدی" عضو سابق شورای اسلامی شهر ساری ، از روز شنبه رسماً فعالیت خود را به عنوان شهردار نکا آغاز خواهد کرد. ماحصل گفتگوی "مازنی خبر" با دکتر سید مهدی احمدی را در زیر بخوانید :

 

*** نکا شهر عالم پروران مازندران است که خدمت به مردم متدین و شهید پرور آن افتخاری برای بنده می باشد. اگرچه پیشنهادهای دیگری در عرصه مدیریت استان داشتم اما بخاطر فضای دینی و مذهبی و ولایتمداری مردم شریف نکا و نیز بخاطر داشتن ظرفیت های خوب در حوزه های عمرانی ، فرهنگی و اجتماعی ترجیح دادم خدمتگذار مردم مومن و متدین این شهر باشم و از این بابت خداوند را شاکرم.

*** نکا شهری است که هم دارای دریاست و هم جنگل و هم رودخانه که هر کدام ظرفیت های خوبی برای معرفی این شهر می تواند باشد لذا برای هر سه آنها دارای برنامه کوتاه مدت و بلندمدت می باشم که انشاالله در جلسه شورای اداری شهرداری که در روز شنبه برگزار خواهد شد به مدیران شهرداری ابلاغ خواهم نمود و مطمئنم به فضل الهی و با همت نیروهای جوان ، کارآمد و پرانگیزه به سرانجام برسد.

*** شعار بنده و مجموعه شهرداری نکا "کار و کار و کار" خواهد بود و از همه ظرفیت های شهر برای توسعه نکا استفاده خواهم نمود .

*** شهرداری یک مرکز خدمات رسان است نه سیاسی لذا فقط خدمت به مردم سرلوحه کار شهرداری نکا خواهد بود.

*** انشاالله به زودی 14 پروژه مهم شهری در حوزه های عمرانی در کنار دیگر کارهای روزمره که می تواند چهره نکا را تغییر دهد و به نام چهارده معصوم (ع) به شهروندان معرفی خواهیم کرد که طی 4 سال آینده با اولویت بندی به مرحله اجرا در خواهد آمد.

*** فضای آرام ، همدلی و اتحادی که در مجموعه مدیریت شهری نکا وجود دارد به ویژه در میان اعضای محترم شورای اسلامی شهر ، سرمایه بزرگی می باشد که باید قدر آن را دانست و از آن استفاده کرد.

*** حضور امام جمعه محترم به عنوان پدر معنوی شهرستان که قطعاً خط قرمز من در شهر خواهد بود باعث افتخار اینجانب است .

*** از همه شهرداران گذشته که تلاش خوبی در توسعه شهر داشتند به ویژه از جوان مومن و دوست صدیق خودم آقای مهندس جمشیدی که منشا خدماتی بودند صمیمانه قدردانی می کنم و دست همکاری به سوی همه ی مسئولین ، نخبگان ، هنرمندان و کسانی که دغدغه توسعه شهر را دارند دراز می کنم .


بازدید کد خبر: 17378

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی