امروز: یکشنبه 02 ارديبهشت 1397 برابر با 22 آوریل 2018

مدیرکل بیمه ایران مازندران

  • پنج شنبه, 26 مرداد 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 نفود بیمه در جامعه باید بیشتر شود


اختصاصی مازنی خبر : مدیرکل بیمه ایران در مازندران اظهار داشت : سیاست بیمه ایران خدمات رسانی مطلوب تر به مردم است.

"بهرام دارائی" در گفتگو با خبرنگار "مازنی خبر" ، به نقش رسانه ها در افزایش نفوذ بیمه در جامعه اشاره کرد و افزود : نگاه امروز جامعه به رسانه ها متفاوت شده است زیرا ظهور فضای مجازی در حوزه رسانه ، سرعت اطلاع رسانی را افزایش و محدودیت های منطقه ای را از بین برده است.

وی ادامه داد : جامعه ای آرامش دارد که یک خانواده از پزشک خانواده ، وکیل و بیمه بهره مند باشند.

دارائی نفوذ بیمه در خانواده های ایرانی را پایین تر از میانگین جهانی دانست و افزود : بیمه ایران در سال اخیر روزانه حدود 280 میلیارد ریال در کشور و حدود 15 میلیارد ریال در استان مازندران به خسارت دیدگان ، خسارت پرداخت کرده است.

مدیرکل بیمه ایران در مازندران ادامه داد : حادثه پلاسکو در کشور و طوفان شهریور سال 95 در مازندران از بزرگترین خسارت ها در سال های اخیر بوده است.

دارائی با تاکید بر اینکه بیمه ایران 40 درصد از سهم بازار بیمه ای کشور را در اختیار دارد ، افزود : بیش از 400 نمایندگی بیمه ایران و 11 شعب رسیدگی به خسارت با بیش از 1200 کارمند در استان مازندران مشغول فعالیت هستند.

وی تصریح کرد: ایران از لحاظ نفوذ بیمه در جامعه ، رتبه 56 در جهان و رتبه ششم را در خاورمیانه در اختیار دارد.

مدیرکل بیمه ایران در مازندران با تاکید بر اینکه بیمه ایران آمادگی ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر به مردم را دارد ، اظهار داشت : در جامعه از یک سو باید نگاه مثبت به صنعت بیمه ارتقا یابد و از سوی دیگر نگاه های غیرمنصفانه به این صنعت و کارمندان آن باید کاهش یابد.

به گزارش مازنی خبر ، دارائی تصریح کرد: بیمه ایران در حوزه ی بیمه عمر رتبه اول را در بین شرکت های بیمه ای  در اختیار دارد. 
 

بازدید کد خبر: 16979

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی