امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

استاندار مازندران

  • یکشنبه, 01 مرداد 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

من هر روز ورزش مي كنم

 

 

استاندار مازندران در ديدار با اعضاي تيم فوتسال استانداري مازندران بر توسعه و تقويت ورزش كاركنان دولت تاكيد كرد و گفت : من هر روز ورزش مي كنم،  ورزش عامل نشاط ، پويايي ، تحرك و تندرستي است .

به گزارش مازنی خبر ، ربيع فلاح جلودار از كسب مقام سوم مسابقات فوتسال وزارت كشور توسط تيم فوتسال استانداري مازندران ابراز خرسندي كرد و گفت : ورزش كاركنان بايد جدي گرفته شود و تقويت فعاليتهاي ورزشي در دستگاههاي اجرايي و فرمانداريها و بخشداري ها در دستور كار قرار گيرد .

مقام عالي دولت در استان خواستار افزايش رغبت و انگيزه كاركنان دولت براي حضور در فعاليتهاي ورزشي شد و گفت : يكي از موضوعات مهم در اين حوزه تقويت ورزش بانوان است كه ضرورت دارد در اين بخش هم برنامه ريزي شود .

استاندار مازندران ورزش و تحرك را زمينه ساز نشاط و شادابي در ادارات خواند و گفت : كارمندي كه ورزش مي كند از روحيه خوبي براي خدمت به مردم برخوردار خواهد بود و موجب رضايتمندي ارباب رجوع مي شود .

وي تاكيد كرد : ورزش ديگر سرگرمي نيست امروز براي تندرستي و سلامتي، ورزش يك امر واجب و ضروري است .

وي در پايان از مديركل اداري و مالي استانداري مازندران خواست تا در جهت تقويت ورزش كاركنان دولت هم در مجموعه استانداري و هم مجموعه دستگاههاي اجرايي استان نسبت به تشكيل شوراي ورزشي اقدام نموده و زمينه توسعه فعاليتهاي ورزشي كاركنان دولت در استان را فراهم نمايد .

در اين ديدار استاندار مازندران با اهداء لوح تقدير و هدايايي از اعضاي تيم فوتسال استانداري مازندران به پاس كسب مقام سوم اولين دوره مسابقات فوتسال مجموعه وزارت كشور تقدير نمود .

بازدید کد خبر: 16745

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی