امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

مردم خفگی در آب را جدی بگیرند

  • شنبه, 24 تیر 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران : 15 نفر از ابتدای طرح‌های سامان‌دهی در دریای مازندران غرق شدند

 

 

به گزارش مازنی خبر ، نقی کریمیان اظهار کرد: از ابتدای آغاز طرح‌های سامان‌دهی در دریای مازندران 15 مورد غریق داشتیم با بررسی‌های به عمل آمده متأسفانه 10 نفر مربوط به بخش‌های خصوصی هستند که نشان‌دهنده این مهم است که تعهدات خود عمل نکردند ما پیگیر تجهیز این مناطق هستیم تا شاهد مشکلی برای هم‌وطنان نباشیم.

وی با بیان اینکه حدود یک‌هزار و 765 نفر نجات‌یافته تاکنون به ما اعلام شده است، اضافه کرد: 480 کیلومتر نوار ساحلی داریم که 375 کیلومتر، قابل دسترس برای مردم است و 375 نقطه ثبت شده حادثه‌خیز داریم.

*فردی 5 بار بعد از نجات در دریای مازندران غرق شد

رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران با اشاره به اینکه 920 ناجی غریق در سواحل مازندران مستقر هستند، افزود: انتظار داریم مردم همکاری بیشتری با ناجیان غریق داشته باشند که به توصیه‌ها و هشدارها کمتر توجه می‌کنند، به گونه‌ای که فردی را داشتیم که پنج بار نجات یافت و غرق شدند که این موضوع نشان‌دهنده بی‌توجهی افراد به توصیه‌های ناجیان غریق است.

کریمیان با تأکید بر اینکه موضوعی دیگر اینکه مردم خفگی در آب را جدی بگیرند، تصریح کرد: همچنین شنا در شب اصلاً انجام نشود، چرا که گروه امداد و نجات اصلاً حضور ندارند.

وی در پایان گفت: تمام تلاش ما این است مسافران سفر خوبی را تجربه کنند که این امر مستلزم همکاری همه افراد است تا به این مهم دست یابیم./فارس

بازدید کد خبر: 16648

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی