امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

ارکستر ملی در مازندران می نوازد

  • سه شنبه, 20 تیر 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

معاون سیاسی-امنیتی مازندران خطاب به مجوعه های مرتبط : با ارکستر ملی ایران هماهنگ باشیداستانداری مازندران هم پای کار آمد تا ارکستر ملی ایران بتواند در نخستین اجرای خود شب خاطره انگیزی را برای مازندرانی ها رقم بزند.

به گزارش مازنی خبر ، معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با تشکیل جلسه ای در دفتر خود از همه ی دستگاههای مرتبط با این رویداد خواست تا زمینه مطلوب اجرای هنرمندان ارکستر ملی ایران را فراهم کنند و با این برنامه هماهنگ باشند.

علیرضا یونسی در این جلسه از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برای برگزاری این رویداد که تاکنون در استان شاهد آن نبوده ایم قدردانی کرد و گفت: اجرای ارکستر ملی برای علاقمندان به موسیقی فاخر یک اتفاق ارزنده و جذاب است.

وی شادی مبتنی بر ارزشهای هنری را نیاز امروز جامعه برشمرد و گفت: وقتی موسیقی فاخر و انسان ساز را به مردم عرضه کنیم ، سطح سلیقه جامعه برای بهره مندی از محصولات فرهنگی سالم افزایش می یابد.

وی افزود: مازندران استانی ملی و گردشگر پذیر است و اجرای چنین رویدادهایی در ان باید افزایش یابد.

یونسی از شورای تامین مرکز استان و دستگاههایی نظیر میراث فرهنگی، حمل و نقل و پایانه ها ، شهرداری ساری ، نیروی انتظامی ، صداو سیما و فرمانداری ساری خواست تا اداره کل ارشاد مازندران را در برگزاری این رویداد همراهی کنند.

در ،غاز این جلسه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به تشریح اجرای ارکستر ملی ایران در استان پرداخت و گفت: در این اجرا بیش از 60 نوازنده استاد فریدون شهبازی -رهبر ارکستر- و محمد اصفهانی - خواننده- را همراهی خواهند کرد.

احد جاودانی افزود: ارکستر ملی ایران با همکاری بنیاد رودکی به مازندران می آید تا تجربه اجرایی خاطره انگیز در مازندران رقم بخورد.

وی افزود: با توجه به تعداد هنرمندان ارکستر، همراهی استانداری و سایر مجموعه ها برای اجرای مطلوب و بی حاشیه قابل قدردانی است.

بازدید کد خبر: 16618

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی