امروز: یکشنبه 06 اسفند 1396 برابر با 25 فوریه 2018

نصرالله دریابیگی

  • چهارشنبه, 20 بهمن 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

خصوصی‌سازی‌ها در مازندران به ویرانه تبدیل شد

 

 

 در استان مازندران، همه خصوصی‌سازی‌ها تبدیل به ویرانه شد و کارخانه‌ها و صنایع تولیدی زیادی تعطیل و یا نیمه تعطیل شدند.

به گزارش مازنی خبر ، عضو شورای اسلامی قائم‌شهر در حاشیه افتتاح پروژه‌های شهرداری با بیان اینکه با کاهش ساخت‌و‌ساز، درآمد و منافع شهرداری کم شده است، اظهار داشت: ولی این کمبودها مانع کار نشد و آنان علم سازندگی را به دوش کشیدند.

نصرالله دریابیگی افزود: در استان مازندران، همه خصوصی‌سازی‌ها تبدیل به ویرانه شد وکارخانه‌ها و صنایع تولیدی زیادی تعطیل و یا نیمه تعطیل شدند.

وی با بیان اینکه طبق اصل 44 قانون اساسی که یادگارشهید بهشتی، مرحوم هاشمی رفسنجانی و رهبری است به درستی انجام شود، تصریح کرد: خصوصی سازی، یکی از استوانه‌های قوانین کشور است که با اجرای آن باید تقسیم عادلانه ثروت و سازندگی محقق شود.

* نگذاشتیم کارخانه نساجی شماره یک به‌دست مرفهین بی‌درد بی‌افتد

دبیراجرایی خانه کارگر مازندران به خریداری کارخانه نساجی شماره یک توسط شهرداری اشاره کرد و گفت: با این کار نگذاشتیم این کارخانه که متعلق به کارگران است به دست مرفهین بی‌درد بی‌افتد و آن را برای مردم خریداری کردیم.

دریابیگی با بیان اینکه هرچند شهرداری این کارخانه را خرید ولی کارفرما شهرداری و شورای شهر نیست، اظهار کرد: کارفرما، مردم شریف این شهر هستند و انتظار دارند کار، تولید و تلاش از 200 کارگر به 1000کارگر برسد و نمونه‌ای در کشور باشد که می‌تواند خصوصی‌سازی را از حالت منفور به حالت درست اجرا کند و به‌جای اینکه در جیب یک نفر پولی برود، همه مردم از عواید آن استفاده کنند.

وی در پایان گفت: اگر ثروت را به همه مردم دهیم می‌شود اشتغال و تولید پویا را در کشور به وجود آورد.

 

ایلنا

بازدید کد خبر: 15561

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی