امروز: یکشنبه 06 اسفند 1396 برابر با 25 فوریه 2018

فرماندار فریدونکنار

  • جمعه, 08 بهمن 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 توجه ویژه دولت تدبیر و امید به قشر آسیب پذیر

 

 

سرپرست فرمانداری فریدونکنار گفت: دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به قشر آسیب  پذیرِ جامعه دارد.

به گزارش مازنی خبر ، حسین منفردی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به قشر آسیب پذیر جامعه را دارد، اظهار داشت: برای اشتغال افرادِ تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در شهرستان فریدونکنار، برنامه ها و مصوبات قابل توجه ای از تبصره  سی وشش بودجه سال هزاروسیصدونودپنج قرار داه شده است.

وی با بیان اینکه برای اشتغال این عزیزان مبلغ نه میلیارد و نود میلیون ریال تخصیص یافته است تصریح کرد: 42 نفر افرادِ تحت پوشش کمیته امداد تا کنون موفق به دریافت تسهیلاتِ مبلغ پنج میلیارد و دویست و چهل میلیون ریال  شدند و 10 نفر نیز در اقدام تکمیل مدارک مورد نیاز هستند.

این مقام مسئول در بیان اینکه برای افراد تحت پوشش بهزیستی مبلغ دو میلیارد و هفتصد میلیون ریال تسهیلات در نظر گرفته شده است بیان داشت: تاکنون تعداد 25 نفر موفق به دریافت این تسهیلات به مبلغ یک میلیارد و هشتاد و پنج میلیون ریال شدند که تعداد 6 نفر نیز در مراحل تکمیل پرونده هستند.

وی در ادامه در خصوص اعتبار دولت برای کسب مهارتهای شغلی به مبلغ چهارده میلیون و ششصد هزار ریال افزود: تعداد صدنفر موفق شدند این دوره های برگزار شده را به پایان برسانند.

منفردی در پایان از مصوب دولت به منظور تشویق کارفرمایان  اشاره و بیان داشت: به اذای هر جذب در حوزه کمیته امداد به مدت یک سال  و در بهزیستی به مدت پنج سال سهم  کارفرمایان پرداخت می نماید.

بازدید کد خبر: 15464

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی