امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

وزیر ارتباطات در تنکابن

  • چهارشنبه, 15 دی 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

تقدیر وزیر ارتباطات از عملکرد استاندار مازندراناختصاصی مازنی خبر : با حضور دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، جلسه شورای اداری استان مازندران در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن برگزار شد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت : مازندران از لحاظ زیرساخت های ارتباطاتی رتبه دوم را در کشور دارد .

به گزارش مازنی خبر ، دکتر محمود واعظی در جلسه شورای اداری مازندران که با حضور مدیران کل و اعضای شورای اداری شهرستان های غرب استان در تنکابن برگزار شد ، تصریح کرد : در دولت تدبیر و امید سرمایه گذاری های بسیاری خوبی در حوزه زیرساخت های ICT‌ مازندران انجام شده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تقدیر از عملکرد استاندار مازندران ، اظهار داشت : سلام گرم رئیس جمهور را به مردم مازندران و مسئولین این استان می رسانم.

وزیر معین اقتصاد مقاومتی در استان مازندران ادامه داد : رئیس جمهور در آینده برای افتتاح چندین پروژه به مازندران سفر خواهد کرد.

واعظی اظهار داشت : دولت یازدهم تلاش کرده است تحت حمایت های مقام معظم رهبری به وعده هایی که داده بود جامه عمل بپوشاند.

وی حضور حماسی مردم در انتخابات 92 را زمینه ای برای همدلی در جامعه دانست و تصریح کرد : کسانی که با تحریم زندگی کردند می دانند چقدر سخت است ولی کسانی که تنها تحریم را به گوش شنیده اند نمی توانند سختی آنرا درک کنند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد : دولت یازدهم تلاش کرد با مهار تورم ، ثبات اقتصادی را در کشور برقرار سازد.

واعظی با بیان اینکه در سه سال گذشته تورم از 44 درصد به 8 درصد رسیده است ، اظهار داشت : موفقیت کشورمان در مذاکرات 1+5 باعث از بین رفتن تحریم های بسیاری شد تا بتوانیم گام های اقتصادی را برداریم.

به گزارش مازنی خبر ، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، صادرات نفت را در حال حاضر بی سابقه دانست و تصریح کرد : اعتبار اقتصادی که دولت یازدهم کسب کرده است باعث شده است تا 200 هواپیما به ایران فروخته شود.

واعظی اظهار داشت :‌ بر اساس اقتصاد مقاومتی ، تلاش کرده ایم زمینه فعالیت های بهتر بخش خصوصی فراهم شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه مازندران در حوزه اجرائی کردن اقتصاد مقاومتی در کشور رتبه ی بسیار خوبی دارد ، به انتخابات سال 96 اشاره کرد و ادامه داد : دولت تدبیر و امید به دنبال حاشیه سازی نیست و در راستای قانون برای برگزاری صحیح و سالم انتخابات تلاش خواهد کرد.

به گزارش مازنی خبر ، تصریح کرد : بعضی جریان های سیاسی در کشور با استفاده از تریبون های رسمی و غیررسمی به دنبال تخریب دولت فعلی هستند.

واعظی بزرگترین سرمایه دولت تدبیر و امید را مردم دانست و ادامه داد : دولت یازدهم فراجناحی است و متعلق به هیچ حزبی نمی باشد.

وی با اشاره به تقدیر مقام معظم رهبری از تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان ، افزود : عده ای بدون توجه به افتخارآفرینی های تیم مذاکره کننده هسته ای ، به دنبال منافع حزبی و جناحی شان هستند.

به گزارش مازنی خبر ، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد : برای رفع مشکلات آب شرب غرب استان مازندران تلاش های جدی خواهم داشت.

واعظی ادامه داد : پهنای باند در استان مازندران نسبت به سال گذشته سه برابر شده است.

استاندار مازندران نیز گفت : بیش از 103 هزار تن پرتقال سرما دیده و 10 هزار تن کیوی آسیب دیده از باغداران مازندرانی خریداری شده است. 

به گزارش مازنی خبر ، دکتر ربیع فلاح جلودار در جلسه شورای اداری استان مازندران که در شهرستان تنکابن برگزار شد ، از وزیر ارتباطات بابت حل مشکلات مازندرانی ها در بحران سرمای اخیر تقدیر کرد و اظهار داشت : دولت بیش از 250 میلیارد تومان تسهیلات در اختیار آسیب دیدگان سرمای اخیر در مازندران قرار خواهد داد. 

وی ادامه داد : مازندران در بحث اجرائی کردن اقتصاد مقاومتی جز شش استان برتر کشور انتخاب شده است.

فلاح با بیان اینکه بحث بیمه کشاورزی تنها راه حمایت دولت از باغداران آسیب دیده است ، اظهار داشت : دولت تمام تلاش خود را در حمایت از باعداران آسیب دیده مازنی انجام خواهد داد.

استاندار مازندران کاهش آسیب های اجتماعی را یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری دانست و ادامه داد : کاهش آسیب های اجتماعی و بحث اقتصاد مقاومتی از موضوعات مورد تاکید مقام رهبری است .

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در مازندران ، طلاق را یکی از چالش های جدی در کشور دانست و ادامه داد : برای حل بحران طلاق در مازندران اقدامات ارزشمندی از سوی معاون سیاسی امنیتی استانداری انجام شده است.

به گزارش مازنی خبر ، فلاح اظهار داشت : آمار طلاق در استان مازندران 1.5 درصد کاهش یافته است.

وی با بیان اینکه مازندران در موضوع مبارزه با قاچاق یکی از استان های موفق محسوب می شود ، اظهار داشت : در بحث جمع آوری معتادین در مازندران قادامات ارزشمندی از سوی دستگاه های مربوطه صورت گرفته است.

استاندار مازندران اعتیاد را ریشه اصلی آسیب های اجتماعی دانست و تصریح کرد : در سه سال گذشته حتی یک مورد مشکل ضد امنیتی در استان مازندران رخ نداده است.

فلاح ادامه داد : میزان غریق در دریای مازندران 63 درصد کاهش یافته است.

به گزارش مازنی خبر ، استاندار مازندران با اشاره به جلسه اخیرش با وزیر نیرو ، اظهار داشت : دولت تدبیر و امید به حل مشکلات آب شرب غرب استان مازندران تاکید دارد.

فلاح ادامه داد : در موضوع ساماندهی آب های جاری در استان مازندران عقب افتادگی تاریخی وجود دارد.

وی تصریح کرد : بعد از اجرائی شدن برجام اتفاقات بسیار خوبی در کشور رخ داد و نیاز است عقب افتادگی های ایجاد شده از دولت قبل نیز به زودی برطرف شود.

استاندار مازندران با تاکید بر این توسعه زیرساخت ها در غرب استان در دستور کار دولت تدبیر و امید قرار دارد ، اظهار داشت : تا به امروز 498 میلیارد تومان از 990 میلیارد تومان مصوبه سفر رئیس جمهور به مازندران تخصیص داده شده است.

فلاح ادامه داد : تا یک سال آینده نیروگاه برق نوشهر به بهره برداری خواهد رسید.

استاندار مازندران با تاکید بر اینکه حوزه ارتباطات می تواند در مازندران ایجاد استغال نماید ، تصریح کرد : دولت تدبیر و امید در سال 95 ، بیش از 650 میلیارد تومان به واحدهای تولیدی مازندران تسهیلات داده است.

به گزارش مازنی خبر ، استاندار مازندران با اشاره به انتخابات پیش رو در سال 96 ، اظهار داشت : دستگاه های اجرائی در مسیر قانون ، به دنبال برگزاری انتخابات قانونمند و پرشور می باشند.

وی ادامه داد : دولت یازدهم در سه سال گذشته با تمام توان در حال خدمت رسانی بوده است در صورتیکه بعضی جریان ها و جناح ها با شعارهای نادرست و دروغین در پی تخریب دولت تدبیر و امید و ایجاد بدنامی برای نظام هستند.

نماینده مردم شهرستان های رامسر ، تنکابن و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی گفت : مازندران متناسب با ظرفیت هایش توسعه پیدا نکرده است.

به گزارش مازنی خبر ، شمس الله شریعت نژاد با تقدیر از ربیع فلاح که جلسه شورای اداری مازندران را در غرب استان برگزار کرده است ، اظهار داشت : کاملاً با مشکلات و چالش های پیش روی دولت تدبیر و امید آگاه هستیم.

وی ادامه داد : مشکلات اقتصادی کشور بحرانی است که به دولت یازدهم به ارث رسیده است.

شریعت نژاد با بیان اینکه باید از دستاوردهای دولت تدبیر و امید تقدیر کرد ، ادامه داد : مشکلاتی که دولت تدبیر و امید با آنها رو به رو است در دولت های گذشته وجود نداشت .

نماینده مردم غرب مازندران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : موضوع انرژی هسته ای با مدیریت دولت تدبیر و امید به سامان رسیده است که جای تقدیر دارد .

شریعت نژاد با تاکید بر اینکه دستاوردهای دولت در حوزه درمان و بحث مهار تورم قابل تقدیر است ، اظهار داشت : خارج کردن کشور از رکود اقتصادی کار بسیار سختی است که امیدواریم با همگرائی همه نهادها و قوه ها این بحران از بین برود .

وی ادامه داد : تامین آب شرب از مهمترین مشکلات مردم غرب استان مازندران است در صورتیکه وضعیت بارندگی در این منطقه بسیار مناسب می باشد .

به گزارش مازنی خبر ، نماینده مردم شهرستان های  تنکابن ، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد : تبعیض و بی عدالتی در تامین آب شرب مردم غرب مازندران جای تامل دارد.

شریعت نژاد با بیان اینکه روزانه بیش از  6 هزار متر مکعب فاضلاب شهرستان تنکابن وارد دریا می شود ، اظهار داشت : مردم غرب مازندران به مهمان نوازی شهره هستند ولی در فصول تعطیلات گرفتاری های بسیاری از سوی گردشگران برای این مردم ایجاد می شود .

وی ادامه داد : در دولت تدبیر و امید احداث چندین کمربندی در محورهای غرب استان مازندران مصوب شده است در صورتیکه تا امروز هیچ اقدام موثری در این حوزه انجام نشده است.

به گزارش مازنی خبر ، شریعت نژاد با تمجید از دولت تدبیر و امید که در موضوع بحران سرمای اخیر به خوبی در غرب مازندران عمل کرده است ، افزود : در دولت گذشته سرما به محصولات کشاورزی این منطقه آسیب جدی زده بود ولی در آن زمان هیچ اقدام موثری انجام نشد.     

بازدید کد خبر: 15252
محتوای بیشتر در این بخش: « مصطفی سوادکوهی آیت الله معلمی »

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی