امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

وزیر اطلاعات در ساری

  • سه شنبه, 30 آذر 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

فرهنگ و رسانه هم نيازمند امنيت هستند

 

اختصاصی مازنی خبر : وزیر اطلاعات اظهار داشت : استان مازندران ديار علويان و سرزمين شهد پرور است .

به گزارش مازنی خبر ، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی در جلسه شورای اداری استان مازندران با تبریک ايام ولادت پيامبر گرامي اسلام (ص) و امام جعفر صادق  (ع) ، افزود : همدلي و همگرايي در استان مازندران توفيق بزرگي براي بهبود مسائل و خدمت به مردم است.

وی با تا;ید بر اینکه همدلي و هم افزايي موجب استحكام و پيشرفت امور می شود ، اظهار داشت : همدلي ، وحدت و برادري در مسير خدمت بايد حفظ و تقويت شود .

وزیر اطلاعات استاندار مازندران را مديري با معرفت دانست و ادامه داد : دستاوردهاي حوزه امنيت پنهان ولي محصول آن بسيار با ارزش است .

علوی تندرستي و امنيت را دو نعمت ناشناخته دانست و تصریح کرد : قدر امنيت را نمي دانيم ولی وقتي از دست رفت متوجه ارزش و منزلت آن خواهيم شد .

وی ادامه داد : امروز با فداكاري و جانفشاني سربازان گمنام نظام مقدس جمهوري اسلامي امنيت كامل در كشور برقرار است .

وزیر اطلاعات با بیان اینکه همت و تلاش استاندار و دستگاههاي امنيتي مازندران در جهت تعميق امنيت استان قابل تقدير است ، افزود : مازندران در پيوستن به اهل بيت (ع)  سابقه طولاني داشته و دارد .

حجت الاسلام والمسلمین علوی ادامه داد : مازندران در دفاع مقدس با لشكر 25 كربلا حماسه آفريني كرد .

وی با تاکید بر اینکه حضور در سرزمين مازندران توفيق و نعمت الهي است ، از امنيت به عنوان اولویت و مساله اول نام برد و تصریح کرد : هر حركت مشكوك دشمن با اشرافيت اطلاعاتي خنثي شده است .

علوی اظهار داشت : امروز دستگاههاي امنيتي با حركت اطلاعاتي دانش بنيان بسياري از تهديدهاي امنيتي را با كمترين هزينه خنثي مي كنند .

وزیر اطلاعات با بیان اینکه جامعه اطلاعاتي کشور ، كارآمد و پرثمر با جديت در مسير تامين امنيت گام بر مي دارد ، اظهار داشت : همدلي ، تعامل و پيوند مستحكم كاري دستگاههاي امنيتي ، امنيت پايدار را به دنبال داشته است .

علوی تصریح کرد : اقتصاد ، فرهنگ و رسانه هم نيازمند امنيت هستند .

وزیر اطلاعات با بیان اینکه همه بايد تلاش كنيم تا امنيت را براي سرمايه گذاري فراهم شود ، افزود : دستگاههاي امنيتي از سرمايه گذاران به خاطر توليد و كاهش تورم و ايجاد اشتغال حمايت همه جانبه مي كنند .

علوی ادامه داد : اشتغال بايد توسط بخش خصوصي و سرمايه گذاران ايجاد شود.

به گزارش مازنی خبر ، وزیر اطلاعات امنیت را لازمه سرمايه گذاري دانست و اظهار داشت : پيوند مردم با نظام ، زير ساخت امنيت پايدار است .

وی تصریح کرد : در عرصه خدمت ، مسئولين از مردم جدا نيستند و از جنس مردمند لذا اين روحيه براي استمرار نقش مردم در عرصه هاي مختلف ضروري است .

علوی با بیان اینکه در فرهنگ اسلامي برآوردن حاجت مردم نعمت الهي است  ، ادامه داد : خدمت به مردم نعمت بزرگ الهي  است و مسئولين بايد توفيق خدمت به مردم را شكرگزار باشند .

وزیر اطلاعات با تاکید بر اینکه خدمت بي منت به مردم افتخاري بزرگ است  ، تصریح کرد : همه در معرض امتحان الهي هستيم و اين مسئوليتها حوزه امتحان و آزمايش است .


بازدید کد خبر: 15130

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی