امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

رئیس راهور مازندران

  • یکشنبه, 07 آذر 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مردم خواستار رصد عملکرد مسئولین هستند


سرهنگ مهدی باقری رئیس پلیس راهور استان مازندران در عیادت از سروان محمد علی دهقان زاده یکی از اکیپ اعزامی به مرز جهت روان سازی ترافیک زائرین کربلا در اثر تصادف  در بیمارستان رازی قائمشهر تحت عمل جراحی قرار گرفت گفت:  توجه به سیره شهدای کربلا و زائرین اربعین حسینی در بین مسئولان می‌تواند به‌‌عنوان الگویی کامل برای خدمت‌رسانی به مردم باشد.

باقری با اشاره به اینکه توجه به جریان فکری شهدا از ضروریات است، اظهار کرد: شهدای کربلا دارای افکار والایی هستند که باید به آن توجه داشت و در بین مردم این تفکرات جاری و ساری شود.

وی تصریح کرد: در این ایام باید سیره عملی شهدا در بین آحاد جامعه تبیین شود.

رئیس پلیس راهور استان مازندران با اشاره به اینکه اصل خواسته مردم این است که عملکرد مسئولان رصد شود، گفت: باید به این خواسته مردم احترام گذاشت و در برنامه‌ها به این نکته مهم توجه کرد.

باقری خاطرنشان کرد: شهدای کربلا، اسوه‌های بی‌نظیری هستند که قربانی راه عدالت‌خواهی شده‌اند، این شهدای عزیز ستارگان درخشانی در آسمان نجابت و نگاه مظلوم و معصوم منتظران عدل و دادخواهی هستند.

وی گفت: بیایید با ادب و خضوع، نگاه دل‌هایمان را متوجه آسمان شهدای گرانقدر میهن اسلامی ایران و کربلا کنیم و مبلغان این الگوهای شایسته به دنیا باشیم.

بازدید کد خبر: 14947

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی